Real Betis – Sevilla FC. Typy, kursy (2.01.2021)

02.01.2021

Real Betis rozpocznie 2021 rok od starcia na własnym stadionie z Sevillą. Jak się zakończą pierwsze w tym roku Gran Derbi?

Real Betis – Sevilla FC zapowiedź

Zespół gospodarzy od początku rozgrywek gra w kratkę, o czym zresztą świadczy jego pozycja w lidze. Drużyna zajmuje bowiem dziesiąte miejsce, z 19 punktami na koncie, w ostatnim czasie przeplatając zwycięstwa z porażkami. Warto też dodać, że zespół z Sewilli stracił na razie najwięcej goli w całej stawce – aż 30.

Dużo lepiej spisuje się inna drużyna ze stolicy Andaluzji. Podopieczni Julena Lopeteguiego aktualnie znajdują się na czwartej pozycji, gromadząc 26 punktów w 14 spotkaniach. Zespół nie przegrał już od czasu meczu z Realem Madryt na początku grudnia, od tamtej pory notując  w lidze trzy zwycięstwa i remis.

W poprzednich rozgrywkach dwa razy lepsza okazała się drużyna, która do dzisiejszego spotkania podchodzi w roli gości. Zespół najpierw wygrał 2:1 na wyjeździe, a następnie 2:0 u siebie. Jak się zakończą pierwsze Gran Derbi w 2021 roku?

Real Betis – Sevilla FC kursy

Zdaniem bukmacherów spotkanie powinno się zakończyć triumfem gości. Szanse na to zdarzenie oceniono na kurs 1.95, natomiast na zwycięstwo gospodarzy 4.00. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.50

Real Betis – Sevilla FC typy

Można się tutaj spodziewać zaciętego pojedynku i goli z obu stron. Możliwe, że nieuniknione będą też liczne faule, również w polu karnym. Egzekutorem jedenastek dla gości jest Lucas Ocampos – może to właśnie Argentyńczyk odmieni losy spotkania?

Betis – Sevilla | Typ: Obie drużyny strzelą @1.95 STS

Betis – Sevilla | Typ: Lucas Ocampos strzeli @2.90 STS