Bayern Monachium – 1.FSV Mainz. Typy, kursy (3.01.2021)

03.01.2021

Bayern Monachium w niedzielne popołudnie zmierzy się z Mainzem. Czy Robert Lewandowski rozpocznie 2021 rok z golami na koncie?

Bayern Monachium – 1.FSV Mainz zapowiedź

Bawarczycy zakończyli pełen sukcesów 2020 rok na pierwszej pozycji w Bundeslidze. Mistrzowie Niemiec do tej pory zdobyli 30 punktów. Warto dodać, że zespół ma najwięcej zdobytych bramek – aż 39, z czego 17 zanotował Robert Lewandowski. Wydaje się, że i tym razem kapitan reprezentacji Polski będzie głównym bohaterem meczu.

Z kolei zespół z Moguncji znajduje się na przeciwnym biegunie Bundesligi – zajmuje 17. miejsce, z sześcioma punktami na koncie. Drużyna od początku rozgrywek wygrała tylko raz – 3:1 na wyjeździe z Freiburgiem. Od jakiegoś czasu Mainz nie przegrywał sporą różnicą goli, aczkolwiek trochę im brakowało do zdobywania kompletu punktów.

Po raz ostatni goście wygrali w Monachium w 2016 roku. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że wówczas piłkarze z Moguncji walczyli o europejskie puchary, a obecnie trzymają się ligowego dna. Krótko mówiąc – inny wynik niż okazały triumf Bayernu będzie w tę niedzielę zaskoczeniem.

Bayern Monachium – 1.FSV Mainz kursy

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są monachijczycy. Szanse na zwycięstwo gospodarzy ustalono na kurs 1.12, natomiast na triumf ich rywali na aż 17.50. Duży jest także kurs na remis (10.00).

Bayern Monachium – 1.FSV Mainz typy

Można się tutaj spodziewać wyraźnego zwycięstwa gospodarzy, którzy raczej nie będą się powstrzymywać przed zdobywaniem goli. Cztery bramki są jak najbardziej realne, a przynajmniej dwie z nich może zdobyć Robert Lewandowski.

Bayern – Mainz | Typ: Bayern ponad 3.5 goli @1.95 STS

Bayern – Mainz | Typ: Robert Lewandowski strzeli dwa gole @2.25 STS