Sheffield United – Newcastle United. Typy, kursy (12.01.2021)

Sheffield United we wtorkowym pojedynku podejmie u siebie Newcastle United. Czy gospodarze będą w stanie powalczyć o pierwsze zwycięstwo w sezonie?

Sheffield United – Newcastle United zapowiedź

Podopieczni Chrisa Wildera wciąż nie mogą wygrać. Po siedemnastu kolejkach zespół znajduje się na ostatniej pozycji w Premier League, gromadząc zaledwie dwa punkty. Co więcej, zespół ma na koncie najmniej zdobytych goli od początku rozgrywek (zaledwie osiem). Spadek tej drużyny już w tej chwili wydaje się być formalnością.

Również “Sroki” nie mogą wyrażać zadowolenia z tego, jak układały się ostatnie mecze w ich wykonaniu. W pięciu poprzednich pojedynkach piłkarze Steve’a Bruce’a nie wygrali ani razu i zdobyli tylko dwa punkty. Na pocieszenie mogą jednak powiedzieć, że ich rywalami byli m.in. Manchester City, Leicester i Liverpool, a przeciwko ostatnim wywalczyli punkt.

Drużyna z Sheffield po raz ostatni wygrała ze “Srokami” jeszcze w 2006 roku. Z kolei oba spotkania w poprzednim sezonie Newcastle zakończyło zwycięstwami bez straty gola (2:0 na wyjeździe, 3:0 u siebie). Czy tym razem będzie tak samo?

Sheffield United – Newcastle United kursy

Według bukmacherów, minimalnie większe szanse na trzy punkty mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.60, natomiast na zwycięstwo gości 2.85. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.15.

Sheffield United – Newcastle United typy

W spotkaniach gospodarzy często powtarza się schemat – tracą bramki jako pierwsi jeszcze przed przerwą. “Sroki” ostatnio również nie zachwycają, aczkolwiek wydaje się, że powinni być w stanie ukąsić rywali jeszcze w pierwszej części spotkania. Co więcej, podopieczni Chrisa Wildera częściej są karani przez sędziów aniżeli ich rywale.

Sheffield Utd – Newcastle | Typ: Newcastle strzeli pierwszego gola @2.15 STS

Sheffield Utd – Newcastle | Typ: Sheffield Utd otrzyma więcej kartek @2.30 STS