Holstein Kiel – Bayern Monachium. Typy, kursy (13.01.2021)

Holstein Kiel w Pucharze Niemiec czeka trudne wyzwanie. Trzecia drużyna 2. Bundesligi podejmie u siebie Bayern Monachium. Czy goście postarają się w tym spotkaniu o kanonadę?

Holstein Kiel – Bayern Monachium zapowiedź

Drużyna gospodarzy dobrze sobie radzi w tym sezonie Bundesligi. Aktualnie zespół z Holsztynu znajduje się na trzeciej pozycji, gromadząc 29 punktów, tracąc jedno oczko do pierwszego Hamburger SV. Co więcej, Fin Bartels i spółka mają na koncie najmniej straconych goli w lidze (czternaście).

Nie ma jednak wątpliwości, kto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Bawarczycy ostatnio mają jednak problemy – szczególnie w obronie. Podopieczni Hansiego Flicka tracili bowiem gole w pięciu ostatnich spotkaniach. Okazało się to zgubne w minionej kolejce Bundesligi – zespół przegrał 2:3 z Borussią Moenchengladbach.

Za każdym razem od sezonu 2006/2007 Bayern kwalifikował się w Pucharze Niemiec do przynajmniej ćwierćfinału. Wydaje się, że drugoligowiec nie powinien powstrzymać monachijczyków – szanse na awans Holsteinu są tutaj bardzo iluzoryczne.

Holstein Kiel – Bayern Monachium kursy

Wyraźnym faworytem tego spotkania są oczywiście goście. Szanse na trzy punkty podopiecznych Hansiego Flicka oceniono na kurs 1.15, a ich rywali aż na 15.00. Z kolei kurs na remis wynosi 8.75.

Holstein Kiel – Bayern Monachium typy

Bawarczycy powinni zakończyć to spotkanie pewnym triumfem, wygrywając obie połowy. Niewykluczone jednak, że gospodarze znajdą lukę w obronie zespołu, który ostatnio traci dość dużo goli.

Kiel – Bayern | Typ: Obie drużyny strzelą @1.80 STS

Kiel – Bayern | Typ: Bayern wygra obie połowy @1.95 STS