Montpellier HSC – AS Monaco. Typy, kursy (15.01.2021)

15.01.2021

Montpellier HSC w piątkowym meczu zmierzy się z AS Monaco. Czy drużyna gości zbliży się jeszcze bardziej do ligowej czołówki?

Montpellier HSC – AS Monaco zapowiedź

Gospodarze po dziewiętnastu meczach znajdują się na ósmym miejscu w lidze. Podopieczni Michela Der Zakariana jak na razie zgromadzili 28 punktów. Ostatnich spotkań zespół jednak nie zaliczy do udanych – nie wygrał bowiem w pięciu meczach z rzędu. Warto jednak zwrócić uwagę, że w czterech poprzednich pojedynkach drużyna zdobywała bramki.

Z kolei goście mogą być zadowoleni z rundy jesiennej Ligue 1. Zespół Niko Kovaca obecnie zajmuje czwarte miejsce, z 33 punktami na koncie. Należy dodać, że w czterech ostatnich spotkaniach drużyna zdobyła 10 punktów. Zresztą duża w tym zasługa Kevina Vollanda, który ostatnio regularnie trafia do siatki.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni Monaco pokonało Montpellier na wyjeździe jeszcze w 2017 roku. Ówcześni podopieczni Leonardo Jardima zdobyli wówczas mistrzostwo Francji. Może w tym spotkaniu goście przełamią swoją niekorzystną serię?

Montpellier HSC – AS Monaco kursy

Zdaniem bukmacherów mecz powinien zakończyć się zwycięstwem gości. Kurs na trzy punkty zespołu z Księstwa wynosi 1.86, natomiast ich rywali 4.01. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.80.

Montpellier HSC – AS Monaco typy

Ostatnie wyniki wskazują na to, że obie drużyny powinny znaleźć drogę do bramki. Faworytem do zdobycia jednej z nich jest dobrze spisujący się ostatnio piłkarz gości, Kevin Volland.

Montpellier – Monaco | Typ: Obie drużyny strzelą @1.64 Totolotek

Montpellier – Monaco | Typ: Kevin Volland strzeli @2.65 Totolotek