FC Köln – Hertha Berlin. Typy, kursy (16.01.2021)

16.01.2021

1. FC Köln w sobotnim spotkaniu podejmie u siebie Herthę. Czy Krzysztof Piątek spróbuje wpłynąć na losy tego pojedynku?

1. FC Köln – Hertha Berlin zapowiedź

Gospodarze w 2021 roku jeszcze nie mają zwycięstwa na koncie. Zespół najpierw przegrał u siebie 0:1 z Augsburgiem, a następnie poległ we Freiburgu 0:5. Obecnie drużyna z Kolonii znajduje się na 16. miejscu, z 11 punktami na koncie.

Z kolei goście wciąż grają w kratkę. Po zwycięstwie 3:0 nad Schalke berlińczycy przegrali na wyjeździe z Arminią Bielefeld 0:1. Z jednej strony dobrze spisywał się w tym meczu golkiper beniaminka Stefan Ortega, lecz z drugiej można było zauważyć w Hercie problemy ze skutecznością. Zespół zajmuje 12. miejsce, gromadząc 16 punktów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W poprzednim sezonie oba pojedynki zakończyły się pogromami. Najpierw berlińczycy wygrali na wyjeździe 4:0, natomiast w lutym to zespół z Kolonii zatriumfował aż 5:0. W tym tygodniu niewiele jednak wskazuje na podobny przebieg wydarzeń.

1. FC Köln – Hertha Berlin kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na trzy punkty ma zespół gości. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.35, natomiast na triumf gospodarzy 3.21. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.30.

1. FC Köln – Hertha Berlin typy

Obie drużyny ostatnio nie strzelają na potęgę. Jeśli jednak goście pokażą swoje atuty, mogą zakończyć ten mecz pewnym zwycięstwem. Stąd można oczekiwać dwóch bądź trzech trafień. Trafić do siatki powinien Jhon Cordoba, który latem zamienił Kolonię na Berlin.

Köln – Hertha | Typ: Liczba goli 2-3 @1.97 Totolotek

Köln – Hertha | Typ: Jhon Cordoba strzeli @2.75 Totolotek