Bologna – Verona. Typy, kursy (16.01.2021)
16.01.2021

Sobotnie spotkania w Serie A rozpocznie starcie Bologny z Veroną. Gospodarze od końcówki listopada nie potrafią wygrać ligowego spotkania. W rywalizacji z Veroną o trzy punkty nie będzie łatwo. 

Bologna – Verona zapowiedź (sobota, 15:00)

Osiem spotkań, pięć remisów, trzy porażki – tak prezentuje się bilans Bologny w ostatnim czasie. Zespół Sinisy Mihajlovicia od pewnego momentu nie może wygrać ligowej potyczki. Najbliżej gracze Bologny byli w rywalizacji z Udinese. Do 92. minuty spotkania ekipa z Bolonii prowadziła 2:1. Tuż przed końcowym gwizdkiem gola na wagę jednego punktu strzelił Arslan.

Słabsze wyniki sprawiły, że pozycja Bologny w tabeli wygląda znacznie gorzej niż jeszcze jakiś czas temu. Aktualnie klub z Bolonii zajmuje trzynaste miejsce w lidze z przewagą pięciu punktów nad strefą spadkową. Co prawda jak na razie różnica jest bezpieczna, jednakże piłkarze Bologny powoli muszą mieć z tyłu głowy fakt, iż zbliża się widmo walki o utrzymanie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Zupełnie inne nastroje panują w Veronie. Teoretycznie zespół Ivana Juricia zajmuje dziewiątą pozycję, więc wydawałoby się, że przewaga drużyny nad Bologna nie będzie spora. Verona zgromadziła jednak o dziesięć punktów więcej i jest bliższa walki o puchary niż dziesiątego miejsca. Do rywalizacji z Bologną piłkarze Verony podejdą w dobrych humorach. W trzech ostatnich spotkaniach zgromadzili bowiem siedem punktów.

Bologna – Verona kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bologna. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.45. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.05.

Bologna – Verona typy

Spoglądając na wyniki, można odnieść wrażenie, że większe szanse na triumf mają goście. Różnica między zespołami jest bowiem spora.

Bologna – Verona | Typ: Zwycięstwo Verony lub remis i powyżej 1.5 bramki 1.97 @ LV BET

Bologna – Verona | Typ: Zwycięstwo Verony lub remis i obie drużyny strzelą gola 2.3 @ LV BET