Torino – Spezia. Typy, kursy (16.01.2021)
16.01.2021

Piłkarze Torino cały czas walczą o to, by uciec ze strefy spadkowej. Zespół z Turynu ma szansę poprawić swój dorobek punktowy. W ramach 18. kolejki piłkarze Torino zmierzą się na własnym obiekcie ze Spezią. 

Torino – Spezia zapowiedź (sobota, 18:00)

Od początku sezonu podopieczni Marco Giampaolo rozczarowują. Co prawda w ostatnim czasie Torino udało się osiągnąć kilka pozytywnych rezultatów, remisując m.in. z Veroną czy wygrywając 3:0 z Parmą, jednakże nadal turyńska ekipa jest w strefie spadkowej i traci do bezpiecznego miejsca dwa punkty.

Teoretycznie gracze Torino mają sporą szansę, by poprawić swój dorobek punktowy. W praktyce rywalizacja ze Spezią nie zapowiada się na łatwą przeprawę. Beniaminek Serie A w dwóch ostatnich meczach zdobył komplet punktów, wygrywając najpierw 2:1 z Napoli, a następnie triumfując w rywalizacji z Sampdorią.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Dwa zwycięstwa pozwoliły Spezii poprawić pozycję w tabeli. Aktualnie beniaminek Serie A zajmuje czternaste miejsce w tabeli z przewagą pięciu punktów nad strefą spadkową.

Torino – Spezia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Torino. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.09. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.9.

Torino – Spezia typy

Torino potrzebuje zwycięstwa. Mając na uwadze dobrą formę Spezii, możemy być świadkami bardzo ciekawego spotkania.

Torino – Spezia | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.7 @ LV BET

Torino – Spezia | Typ: Zwycięstwo Torino lub remis i powyżej 2.5 gola 2.45 @ LV BET