Sampdoria – Udinese. Typy, kursy (16.01.2021)

16.01.2021

Na zakończenie sobotnich spotkań w Serie A, piłkarze Sampdorii zmierzą się na własnym obiekcie z Udinese. Obie ekipy dzielą w tabeli cztery punkty.

Sampdoria – Udinese zapowiedź (sobota, 20:45)

Na cztery ostatnie spotkania tylko w jednym starciu piłkarze Sampdorii punktowali. Dość niespodziewanie była to rywalizacja z Interem, która zakończyła się zwycięstwem ekipy z Genui 2:1. Pozostałe trzy mecze, czyli porażki, nieco odzwierciedlają postawę Sampdorii w tym sezonie. Piłkarze Ranieriego z dorobkiem 20 punktów zajmują jedenastą pozycję w lidze. Strata do dziewiątej Verony wynosi jednak aż sześć oczek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

O cztery punkty mniej na swoim koncie mają piłkarze Udinese, którzy obecnie przeżywają pewien kryzys. Wystarczy powiedzieć, że gracze z Udine nie wygrali żadnego z sześciu ostatnich spotkań, notując trzy remisy oraz trzy porażki. Odbija się to na pozycji Udinese w tabeli. Szesnasta lokata i cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.

Ostatni raz gracze Sampdorii rywalizowali z Udinese 12 lipca. Mecz zakończył się wyjazdowym zwycięstwem ekipy z Genui 3:1.

Sampdoria – Udinese kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Udinese. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.5. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.25. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.

Sampdoria – Udinese typy

Możemy spodziewać się wyrównanego starcia, w którym nie powinno zabraknąć bramek.

Sampdoria – Udinese | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.74 @ LV BET

Sampdoria – Udinese | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 2.0 @ LV BET