Valencia CF – CA Osasuna. Typy, kursy (21.01.2021)

Valencia CF w czwartkowym meczu zmierzy się na własnym stadionie z Osasuną. Czy “Nietoperze” udowodnią, dlaczego są stawiani w roli faworytów?

Valencia CF – CA Osasuna zapowiedź

Gospodarze aktualnie nie zachwycają – po osiemnastu meczach, zajmują 14. miejsce, gromadząc 19 punktów. Podopieczni Javiego Gracii w tym roku jeszcze nie przegrali. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że dwoma z czterech rywali zespołu w tym czasie były zespoły z niższych lig w ramach Pucharu Króla. Za to zwycięstwo w La Lidze z Realem Valladolid przerwało ośmiu ligowych meczów bez zwycięstwa.

Tymczasem piłkarze z Pampeluny obecnie tkwią w strefie spadkowej. Drużyna obecnie znajduje się na 19. pozycji, z piętnastoma punktami na koncie. Po raz ostatni zespół wygrał jeszcze w październiku, pokonując 1:0 Athletic. Dwanaście spotkań bez zwycięstwa niewątpliwie przybliża Osasunę do spadku.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

25 stycznia minie siedemnaście lat, od kiedy drużyna z Pampeluny po raz ostatni wywiozła z Walencji trzy punkty. Gola na wagę zwycięstwa zdobył wówczas Mauricio Pellegrino, kierując piłkę do własnej bramki. Czy goście przełamią serię, która trwa od lat?

Valencia CF – CA Osasuna kursy

Bukmacherzy dostrzegają tutaj większe prawdopodobieństwo na trzy punkty gospodarzy. Szanse na to zdarzenie oceniono na kurs 2.15, na triumf gości 3.51, a na remis 3.45.

Valencia CF – CA Osasuna typy

Obie drużyny nie zachwycały ostatnio w lidze skutecznością. Dlatego nic raczej nie wskazuje na pokaz strzelecki z obu stron. Warto też zwrócić uwagę na Thierry’ego Correię, który otrzymał żółte kartki w trzech ostatnich spotkaniach. Może tym razem również otrzyma indywidualną karę?

Valencia – Osasuna | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.68 Totolotek

Valencia – Osasuna | Typ: Thierry Correia otrzyma żółtą kartkę @4.50 Totolotek