ACF Fiorentina – FC Crotone. Typy, kursy (23.01.2021)

ACF Fiorentina w tę sobotę zagra u siebie z Crotone. Czy zespół Cesare Prandellego zdobędzie trzy punkty, a może Arkadiusz Reca i spółka im przeszkodzą?

ACF Fiorentina – FC Crotone zapowiedź

Gospodarze po osiemnastu kolejkach znajdują się na 14. lokacie, z 18 punktami na koncie. Zespół bez wątpienia jest podrażniony ostatnim wynikiem – porażką aż 0:6 z Napoli i nie wiadomo, jak zareaguje w następnym pojedynku. Jedno jest pewne – zaletą “Violi” nie jest atak. Tylko przedostatnia Parma zdobyła mniej goli w tym sezonie w Serie A niż piłkarze z Florencji.

Tymczasem goście obecnie zajmują ostatnie miejsce, gromadząc 12 punktów. Beniaminek Serie A ostatnio przerwał jednak serię trzech porażek z rzędu, pokonując Benevento aż 4:1. Z dobrej strony pokazał się wówczas Nigeryjczyk Simy, który dwa razy skierował piłkę do bramki.

Ostatni raz zespoły mierzyły się ze sobą w sezonie 2017/2018. Pierwsze spotkanie zakończyło się triumfem 2:1 Crotone, natomiast we Florencji “Viola” wygrała 2:0. Czy goście mogą sprawić niespodziankę?

ACF Fiorentina – FC Crotone kursy

Zdaniem bukmacherów, faworytem tego spotkania jest “Viola”. Kurs na trzy punkty zespołu wynosi 1.72, a ich rywali na 4.85. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.80.

ACF Fiorentina – FC Crotone typy

Patrząc na mecze zespołu gości, prawie zawsze drogę do bramki znajdują obie drużyny. Patrząc na ostatnio formę gospodarzy, można nawet się spodziewać się, że beniaminek wygra jedną połowę, choć to trochę ryzykowny typ.

Fiorentina – Crotone | Typ: Obie drużyny strzelą @1.90 STS

Fiorentina – Crotone | Typ: Crotone wygra jedną połowę @2.70 STS