Bayern – Hoffenheim. Typy, kursy (30.01.2021)
30.01.2021

Jesienią w Sinsheim doszło do wielkiego szoku. Bayern miesiąc po wygraniu Ligi Mistrzów został upokorzony przez Hoffenheim. Wówczas klub, którego trenerem jest Sebastian Hoeness, a więc rodzina Uliego, rozbił Bawarczyków 4:1. Teraz czas na rewanż w Monachium!

Bayern – Hoffenheim zapowiedź (sobota, 15:30)

Ten mecz będzie jednym z hitów 19. kolejki, mimo że goście są w drugiej części tabeli. Wszystko jednak przez wspomniany mecz z końcówki września, gdy Hoffenheim po prostu zdeklasowało Bayern. To zresztą był mecz, który Robert Lewandowski rozpoczął na ławce i wszedł w drugiej połowie przy stanie 2:1 dla gospodarzy. Nie pomogło, bo w końcówce dwa ciosy zadał Andrej Kramarić. Ten zresztą chętnie ustrzeliłby kolejny dublet, skoro w ostatnich dwóch meczach ligowych to czynił. Tak było przeciwko Herthcie i Kolonii, gdy Hoffenheim wygrywał te spotkania po 3:0.

Bayern ostatnio nieco spokojniej, wszak zaliczył dwa czyste konta z rzędu. Najpierw 1:0 z Augsburgiem, a ostatnio 4:0 z Schalke. Mimo wszystko ta obrona drużyny Flicka nadal nie jest pewna i pewnie goście będą chcieli to wykorzystać. Ale swoje Bayern zrobi z przodu, gdzie nadal moc jest ogromna!

Bayern – Hoffenheim kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na ten mecz prezentują się następująco:

  • Bayern wygra, kurs: 1,27
  • Hoffenheim wygra, kurs: 9,00
  • Remis, kurs: 7,00

Bayern – Hoffenheim typy

Nie ma wątpliwości, że powinniśmy zobaczyć ciekawy mecz z dużą liczbą goli. Trudno się spodziewać innego wyniku niż wygrana Bayernu, ale… Hoffenheim już znalazł receptę na nich jesienią, więc będzie chciał zdobyć kolejne punkty w Monachium. Łatwo nie będzie, ale pewnie coś strzelą, dlatego pierwszy typ. W drugim po prostu korzystamy ze znacznie ciekawszego kursu niż na gola Lewego w dowolnym momencie meczu.

Bayern – Hoffenheim | Typ: Obie połowy powyżej 1,5 bramki @ 2,20 TOTALbet

Bayern – Hoffenheim | Typ: Robert Lewandowski strzeli pierwszego gola @ 3,10 TOTALbet