Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (30.01.2021)

Lechia Gdańsk po powrocie ekstraklasy podejmie u siebie Jagiellonię Białystok. Czy zespół Piotra Stokowca w dobrym stylu rozpocznie 2021 rok?

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok zapowiedź

Podopieczni Piotra Stokowca obecnie znajdują się na ósmym miejscu w ekstraklasie, z 19 punktami na koncie. Drużyna przed końcem rundy zaliczyła serię czterech porażek z rzędu, aczkolwiek w ostatnim spotkaniu 2020 roku się przełamali. Można powiedzieć, że z nawiązką, pokonując 3:0 Cracovię na wyjeździe.

Z kolei białostoczanie znajdują się oczko wyżej, gromadząc dwadzieścia punktów. Minusem zespołu jesienią była bez wątpienia postawa obrony w niektórych meczach. Drużyna w ostatnich pięciu meczach straciła bowiem aż 11 goli. Może nowy rok doprowadzi do pozytywnej reakcji zespołu?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Starcia drużyn w poprzednim sezonie kończyły się… różnie. Najpierw w Gdańsku doszło do podziału punktów po remisie 2:2, potem Jaga wygrała 3:0 pod koniec 2019 roku, a ostatni pojedynek wygrali Lechiści 2:1. Czego możemy się spodziewać tym razem?

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok kursy

Nieco większe szanse na trzy punkty zdaniem bukmacherów mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.02, natomiast na triumf Jagi 3.74. Tymczasem szanse na remis ustalono na 3.60.

Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok typy

Spotkanie powinno być zacięte, gdyż obie drużyny chciałyby być nieco wyżej niż w środku tabeli. To może oznaczać bramki z obu stron, z czego dla gości powinien strzelić gola Jakov Puljić.

Lechia – Jagiellonia | Typ: Obie drużyny strzelą @1.67 Totolotek

Lechia – Jagiellonia | Typ: Jakov Puljić strzeli @3.10 Totolotek

Fot. YouTube/Lechia Gdańsk