FC Köln – Arminia Bielefeld. Typy, kursy (31.01.2021)

31.01.2021

FC Köln w niedzielnym spotkaniu podejmie u siebie Arminię Bielefeld. Która z drużyn podniesie się po wysokiej porażce w poprzedniej kolejce?

FC Köln – Arminia Bielefeld zapowiedź

Drużyna aktualnie zajmuje szesnaste miejsce, gromadząc 15 punktów. Obecna lokata wskazuje więc na baraż o utrzymanie w Bundeslidze. Piłkarze z Kolonii potrafią jednak zaskoczyć, o czym przekonała się Borussia Dortmund, która uległa w meczu z tym rywalem 1:2.

Oczko wyżej, czyli tuż nad strefą spadkową, znajduje się beniaminek niemieckiej elity. Arminia obecnie zajmuje piętnastą pozycję, z 17 punktami na koncie. Drużyna wyróżnia się w defensywie, aczkolwiek zazwyczaj ratuje ją bramkarz Stefan Ortega. Ostatnio jednak golkiper nie wystarczył – zespół przegrał bowiem z Eintrachtem aż 1:5.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W drugiej kolejce sezonu piłkarze z Bielefeldu wygrali u siebie 1:0. Czy będą w stanie powtórzyć ten wynik u siebie i trochę odskoczyć od strefy spadkowej?

FC Köln – Arminia Bielefeld kursy

Według bukmacherów, trzy punkty w tym meczu powinni zdobyć gospodarze. Kurs na zwycięstwo piłkarzy z Kolonii wynosi 2.25, a ich rywali 3.42. Za to szanse na remis ustalono na kurs 3.30

FC Köln – Arminia Bielefeld typy

Rzuty rożne nie są raczej główną bronią gości w walce o punkty – częściej wykonują je piłkarze z Kolonii. Dlatego można się spodziewać, że tym razem gospodarze zgromadzą ich więcej. Poza tym, raczej nie zobaczymy tutaj zbyt wielu goli.

Köln – Bielefeld | Typ: Köln z większą liczbą rzutów rożnych @1.54 Totolotek

Köln – Bielefeld | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.60 Totolotek