Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa. Typy, kursy (31.01.2021)

Podbeskidzie Bielsko-Biała ma przed sobą trudne zadanie – zmierzy się z Legią Warszawa. Czy ostatnia drużyna ekstraklasy jest w stanie sprawić sensację?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa zapowiedź

Bielszczanie nie mogą być zadowoleni z tego, co zaprezentowali jesienią. Tylko dziewięć punktów oraz największa liczba straconych sprawiły, że zespół na razie zamyka tabelę. Z tego powodu pracę stracił Krzysztof Brede, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do ekstraklasy. Czy powrót Roberta Kasperczyka okaże się dobrą decyzją? O tym przekonamy się już w najbliższych tygodniach.

Na przeciwnym biegunie znajdują się Legioniści, którzy 2020 rok zakończyli na szczycie, gromadząc 29 punktów. Mistrzowie Polski przed przerwą kontynuowali serię meczów bez porażki, aczkolwiek zatrzymała ich Stal Mielec, która wygrała w Warszawie 3:2. Może kolejny z beniaminków również przeszkodzi Legii w zdobyciu trzech punktów?

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Wyniki ostatnich pięciu pojedynków drużyn są przekonujące. Aż cztery z nich wygrali Legioniści, natomiast raz skończyło się remisem. Czy tym razem również stołeczny zespół zdobędzie pewne trzy punkty?

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa kursy

Bukmacherzy są przekonani, że spotkanie zakończy się triumfem Legionistów. Szanse na to zdarzenie ustalono na kurs 1.48, natomiast na zwycięstwo gospodarzy aż 6.81. Z kolei kurs na remis wynosi 4.60.

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Legia Warszawa typy

Wydaje się, że “Górale” nie powinni zaskoczyć Legionistów. Raczej powinniśmy się spodziewać zwycięstwa gości, z udziałem Tomasa Pekharta. Poza tym kilka bramek to bardzo realny scenariusz.

Podbeskidzie – Legia | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.71 Totolotek

Podbeskidzie – Legia | Typ: Tomas Pekhart strzeli i Legia wygra @1.74 Totolotek