Watford – QPR. Typy, kursy (1.02.2021)
01.02.2021

Na zakończenie 27. kolejki Championship walczące o awans Watford zmierzy się na własnym obiekcie QPR. Ekipa gości musi bacznie obserwować poczynania drużyn z samego dołu tabeli, gdyż przewaga londyńskiego zespołu nad strefą spadkową jest niewielka. 

Watford – QPR zapowiedź (poniedziałek, 20:45)

Pierwszy sezon po spadku z Premier League przeważnie jest bardzo trudny. Drużyna z reguły rozstaje się z zawodnikami, którzy odgrywali kluczowe role. Powód jest prosty – finanse. Watford całkiem dobrze poradził sobie z niełatwym momentem. Wystarczy powiedzieć, że ekipa “Szerszeni” do tej pory zgromadziła 47 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli Championship.

Strata do drugiej lokaty gwarantującej bezpośredni awans wynosi tylko trzy oczka. Kibice Watfordu mogą mieć zatem nadzieję, że zespół szybko wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej. W ramach 21. kolejki Championship, spadkowicz z Premier League zmierzy się na własnym obiekcie z QPR.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Zespół ze stolicy Anglii bardzo przeciętnie radzi sobie w trwającej kampanii. Wystarczy powiedzieć, że gracze QPR zajmują aktualnie dziewiętnastą pozycję w tabeli z przewagą czterech punktów nad strefą spadkową. W ostatnim meczu londyński klub przegrał ważną potyczkę z Derby na własnym obiekcie.

Watford – QPR kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Watford. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.77. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.7. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 5.

Watford – QPR typy

Piłkarze Watfordu powinni poradzić sobie z niżej notowanym rywalem. Typujemy zatem wygraną gospodarzy.

Watford – QPR | Typ: Watford wygra mecz 1.77 @ LV BET

Watford – QPR | Typ: Watford wygra i powyżej 1.5 bramki 2.2 @ LV BET