Tottenham – Chelsea. Typy, kursy (04.02.2021)

04.02.2021

Dziś wieczorem zobaczyć będziemy mogli tylko jeden mecz Premier League, ale za to jaki! Derby Londynu, w których Tottenham zmierzy się z Chelsea, a stawka tego pojedynku naprawdę jest bardzo wysoka. Oba zespoły walczą o top 4, które zapewni im grę w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Która z ekip zrobi ku temu odpowiedni krok?

Tottenham – Chelsea zapowiedź (czwartek, 21:00)

Dla gospodarzy ostatni okres nie należy do najbardziej udanych i borykają się oni ze sporymi problemami. Nie dość, że wyniki w Premier League nie były zadowalające, to jeszcze mecz z Liverpoolem kontuzją przepłacił Harry Kane, którego nie zobaczymy dziś na boisku. Ostatnie dwa mecze w wykonaniu Kogutów były bardzo słabe. Spurs przegrali ze wspomnianym Liverpoolem 1:3 oraz z Brighton 0:1. Trzeba przy tym przyznać, że obie te porażki były jak najbardziej zasłużone.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Chelsea z kolei po zmianie szkoleniowca wydaje się powoli łapać odpowiedni rytm. Dwa pierwsze spotkania The Blues pod wodzą Thomasa Tuchela pokazały ewidentną zmianę w grze londyńczyków i zasygnalizowały przywiązanie niemieckiego szkoleniowca do utrzymywania się przy piłce. Bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie zawodnicy, którzy u Franka Lamparda odgrywali drugoplanowe role, jak choćby Hudson-Odoi, Jorginho czy Kovacić. Trzeba przy tym pamiętać, że rywale Chelsea nie byli najbardziej wymagający, a pierwszym testem będzie dzisiejsza potyczka z Tottenhamem.

Tottenham – Chelsea kursy bukmacherskie

W Totolotku kursy na ten mecz wyglądają następująco:

– zwycięstwo Tottenhamu, kurs: 3.65

– remis, kurs: 3.40

– zwycięstwo Chelsea, kurs: 2.12

Tottenham – Chelsea nasze typy

Chelsea wydaje się być faworytem tego starcia, jednak wszyscy doskonale znają Jose Mourinho i jego styl gry w takich spotkaniach. Tottenham będzie kontratakował i może zakończyć się to golem Sona, który pod nieobecność Kane’a jest najważniejszym piłkarzem w ofensywie Kogutów.

Tottenham – Chelsea | Typ: Son strzeli gola @2.60 Totolotek

Tottenham – Chelsea | Typ: Jorginho żółta kartka @3.25 Totolotek

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!