Lechia Gdańsk – Warta Poznań. Typy, kursy (5.02.2021)

05.02.2021

Lechia Gdańsk w pierwszym meczu kolejki ekstraklasy podejmie u siebie Wartę Poznań. Czy Lechiści przełamią się po wysokiej porażce z Jagiellonią?

Lechia Gdańsk – Warta Poznań zapowiedź

Podopieczni Piotra Stokowca rozpoczęli 2021 rok od wysokiej porażki. Lechiści przegrali 0:2 z Jagiellonią i w tej chwili znajduje się na ósmym miejscu w lidze, z 19 punktami na koncie. Wydaje się że zespołowi z Gdańska będzie szczególnie zależało na zwycięstwie, żeby się przełamać i wrócić do walki o wyższe lokaty.

Tymczasem Warciarze na rozpoczęcie roku wygrali 1:0 z Cracovią po pięknym trafieniu Jakuba Kiełba. Dzięki temu zespół przeskoczył w tabeli Wisłę Kraków i znalazł się na 13. pozycji, gromadząc 16 punktów. Poznaniacy przystępują do meczu z roli outsidera, aczkolwiek kilka razy w tym sezonie udowodnili, że wcale im nie przeszkadzają takie okoliczności.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W pierwszej kolejce sezonu lepsza okazała się Lechia. Gdańszczanie wówczas wygrali 1:0 po golu Łukasza Zwolińskiego w 67. minucie. Czy tym razem zespół Piotra Stokowca znowu wywalczy trzy punkty?

Lechia Gdańsk – Warta Poznań kursy

Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 1.82, natomiast na ich rywali 4.62. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.65.

Lechia Gdańsk – Warta Poznań typy

Gra obu zespołów w ostatnim czasie wskazuje na to, że raczej nie zobaczymy tutaj kanonady. Jeśli padną bramki, można się ich raczej spodziewać w drugiej połowie.

Lechia – Warta | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.83 Totolotek

Lechia – Warta | Typ: Więcej bramek w drugiej połowie @1.95 Totolotek