Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok. Typy, kursy (07.02.2021)

07.02.2021

Oba zespoły przystępują do tego meczu w zupełnie innych nastrojach. Wisła Kraków przegrała wygrany mecz. Z kolei Jagiellonia Białystok, nieco nieoczekiwanie, wygrała w Gdańsku. Kto będzie lepszy w bezpośrednim starciu? Przekonamy się dzisiaj.

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok zapowiedź (niedziela, 17:30)

Biała Gwiazda po kilkunastu minutach meczu z Piastem i po jego zakończeniu to dwie różne ekipy. Prowadzili przecież 3:0, a później sędzia wycofał się z ewidentnego karnego dla krakowian. Potem poszła lawina i cztery stracone gole. Katastrofa, bo po takich porażkach z pewnością trudno jest się podnieść. Z drugiej strony mamy pewne sygnały, czego możemy się spodziewać wiosną po Wiśle. Wypadałoby jednak przełamać katastrofalną dyspozycje u siebie. Jedna wygrana i sześć porażek to po prostu wstyd dla takiego klubu.

Jagiellonia z kolei wygrała z Lechią w Gdańsku nieco korzystając z pomocy rywala. Szybki gol, ale później też czerwona kartka rywala i białostoczanie mieli ułatwione zadanie. Mimo wszystko Jaga poza domem nie grzeszy skutecznością, więc tym bardziej mogą być zadowoleni z takiego rezultatu.

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Wisła wygra, kurs: 2,27
  • Jagiellonia wygra, kurs: 3,15
  • Remis, kurs: 3,45

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok typy

Sugerujemy się mocno pierwszym meczem Wisły. Zobaczymy czy będą nadal grać takie szalone spotkania. Pierwszy typ można postawić do pewniejszych kuponów. Drugi to już bardziej ryzyko, ale po takim kursie chyba można spróbować.

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok | Typ: Obie strzelą @ 1,66 TOTALbet

Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok | Typ: Obie połowy powyżej 1,5 bramki @ 4,40 TOTALbet