Pogoń Szczecin – Piast Gliwice. Typy, kursy (10.02.2021)

10.02.2021

Spotkanie dwóch drużyn, które rozpoczęły wiosnę od dwóch wygranych meczów w Ekstraklasie. Teraz jednak czas na mecz pucharowy. Pogoń Szczecin podejmuje Piast Gliwice i zobaczymy, kto po tym meczu zachowa status niepokonanej ekipy w 2021 roku.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice zapowiedź (środa, 17:30)

Obaj trenerzy zapowiadają wystawienie najmocniejszych jedenastek. Ewentualne roszady to będą raczej pojedyncze pozycje, aniżeli gruntowne rewolucje w składach. Co ciekawe jedni i drudzy spotkają się dwukrotnie w przeciągu kilku dni. Dzisiaj w Pucharze Polski, a za moment w lidze.

W lidze oba zespoły bardzo dobrze weszły w rok. Pogoń dwukrotnie wygrywała 1:0. Najpierw z Rakowem w Bełchatowie, a po chwili tak samo z Cracovią u siebie. Piast miał nieco trudniej, wszak odrobił straty z Wisłą i wygrał 4:3, a sobotę bez kłopotów 2:0 ze Śląskiem. To pokazuje, że obaj trenerzy trafili z formą na początek piłkarskiej wiosny w Polsce.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Pogoń wygra, kurs: 2,32
  • Piast wygra, kurs: 3,25
  • Remis, kurs: 3,25

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice typy

Wydaje się, że to jedna z najciekawszych par 1/8 finału. Faworytem oczywiście Pogoń i to na jej zwycięstwo stawiamy. Łatwo jednak nie będzie i w końcu powinniśmy zobaczyć gola przeciwko Portowcom.

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice | Typ: Pogoń @ 2,32 TOTALbet

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice | Typ: Obie strzelą @ 1,80 TOTALbet