Grenoble Foot 38 – AS Monaco. Typy, kursy (10.02.2021)

10.02.2021

Grenoble Foot 38 w środowym meczu Pucharu Francji czeka niełatwe zadanie. Zespół zmierzy się bowiem z AS Monaco. Czy gospodarze mogą się pokusić o sprawienie niespodzianki?

Grenoble Foot 38 – AS Monaco zapowiedź

Drużyna gospodarzy aktualnie walczy o awans do Ligue 1, zajmując trzecie miejsce w drugiej lidze. We wcześniejszej fazie zespół pokonał Clermont, aczkolwiek do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Ostatecznie lepsze okazało się Grenoble, pokonując rywala w konkursie jedenastek 4:2.

Tymczasem goście dopiero zaczynają swoją przygodę z Pucharem Francji w tym sezonie. Warto jednak dodać, że ostatnio drużyna z Księstwa kontynuuje dobrą passę. Od początku roku zespół wygrał wszystkie siedem spotkań i wskoczył na czwarte miejsce w tabeli Ligue 1.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatni raz zespoły zmierzyły się w sezonie 2009/2010, gdy występowały we francuskiej elicie. Wówczas oba pojedynki zakończyły się bezbramkowymi remisami. Tym razem wydaje się jednak, że goście zakończą spotkanie pewnym zwycięstwem.

Grenoble Foot 38 – AS Monaco kursy

Wyraźnym faworytem bukmacherów tego starcia jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.41, natomiast ich rywali 7.37. Z kolei szanse na remis oceniono na 4.65.

Grenoble Foot 38 – AS Monaco typy

Mimo że goście są wyraźnymi faworytami, goście mogą być na fali i spróbują zaskoczyć piłkarzy z Księstwa. Zawodnikiem, który powinien tutaj wpłyną na losy spotkania jest jednak przede wszystkim brylujący w Monaco Kevin Volland.

Grenoble – Monaco | Typ: Obie drużyny strzelą @1.95 Totolotek

Grenoble – Monaco | Typ: Kevin Volland strzeli @2.30 Totolotek