Zagłębie Lubin – Chojniczanka. Typy, kursy (11.02.2021)

11.02.2021

Obecny tydzień nie jest łatwy dla drużyn z Ekstraklasy, które walczą z niższymi ligami. Zagłębie Lubin podejmuje Chojniczankę i powalczy, by bliżej mu było do Legii niż Lechii. Chojniczanka to jedyny drugoligowiec w 1/8 finału i liczy na sprawienie sensacji.

Zagłębie Lubin – Chojniczanka zapowiedź (czwartek, 17:30)

Ten mecz miał się odbyć w Chojnicach, ale gospodarz się zmienił ze względu na pogodę. W Lubinie szansę na rozegranie tego meczu były i spotkanie się odbędzie. To oczywiście plus dla Miedziowych, choć bez kibiców trudno mówić o jakiejś wielkiej przewadze.

Zagłębie ma za sobą dwa ligowe mecze. Najpierw nieoczekiwana porażka z Wisłą Płock, a później remis z Lechem w Poznaniu. Niby w drugim przypadku już lepiej, ale nadal czekają na pierwszego gola w oficjalnym meczu w 2021 roku. Powinni się doczekać, wszak przeciwko nim wychodzi Chojniczanka. Nic nie ujmujemy zespołowi z północy, jednak mowa o drugoligowcu. W dodatku ekipa z Chojnic rozgrywki ligowe rozpocznie dopiero za dwa tygodnie, więc nie musi być najwyższej formie.

Zagłębie Lubin – Chojniczanka kursy bukmacherskie

W TOTALbet kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

  • Zagłębie wygra, kurs: 1,32
  • Chojniczanka wygra, kurs: 9,00
  • Remis, kurs: 5,60

Zagłębie Lubin – Chojniczanka typy

Miedziowi są zdecydowanym faworytem i nie ma wątpliwości. Jednak mając w pamięci wpadkę Lechii i kłopoty Legii, można liczyć, że drużyna z niższej ligi powalczy i chociaż jednego gola strzeli.

Zagłębie Lubin – Chojniczanka | Typ: Zagłębie @ 1,32 TOTALbet

Zagłębie Lubin – Chojniczanka | Typ: Obie strzelą @ 2,05 TOTALbet