Crystal Palace – Burnley. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021
Ostatnia aktualizacja 25 sierpnia, 2023 o 08:05

Choć spotkanie Crystal Palace z Burnley nie zapowiada się na najciekawsze to wbrew pozorom fani na całym świecie powinni być w stanie obejrzeć ciekawy mecz na Selhurst Park. Bukmacherzy spodziewają się wygranej gospodarzy, którzy mają dość sporo problemów z kontuzjami. Goście jednak nie grają w tym sezonie na wysokim poziomie i na pewno zawodnicy Crystal Palace są w stanie pokonać swoich rywali. Nie będzie to oczywiście łatwe zadanie dla ekipy z Londynu, ale w Premier League absolutnie wszystko jest możliwe i nie można wykluczać żadnego rezultatu. Z tego właśnie powodu szykuje się naprawdę ciekawe starcie na Selhurst Park.

Crystal Palace – Burnley zapowiedź (sobota, 16:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania nie grają w tym sezonie na wysokim poziomie, ale też nie można mówić o jakiejś tragedii. Na pewno fani Crystal Palace chcieliby żeby ich ulubieńcy byli w czołowej dziesiątce Premier League, ale nie można mieć wszystkiego i kibice tej drużyny bardzo dobrze o tym wiedzą. Póki co Orły nie muszą oglądać się za strefą spadkową i raczej ekipa z Londynu nie powinna walczyć o utrzymanie do końca tego sezonu. Do tego potrzeba jednak kolejnych dobrych wyników.

Goście dzisiejszego meczu dobrze wiedzieli, że nie będzie to dla nich bardzo łatwy rok. Mimo wszystko kibice Burnley liczyli na miejsce w okolicach dziesiątej pozycji. Sytuacja wygląda jednak zupełnie inaczej i na pewno goście nie chcą walczyć o utrzymanie do samego końca sezonu. Przewaga nad strefą spadkową jest teraz całkiem spora, ale kilka słabszych wyników może oznaczać zbliżenie się do osiemnastego miejsca. Dzisiejsze spotkanie będzie dla gości bardzo ważne. Ewentualna wygrana może pozwolić im wygrzebać się z siedemnastej pozycji w tabeli. Przegrana można oznaczać zmniejszenie przewagi nad strefą spadkową.

Crystal Palace – Burnley kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Crystal Palace. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.37. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Crystal Palace – Burnley, to BETFANt ma na to zdarzenie kurs 3.20. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.40.

Crystal Palace – Burnley nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy spodziewają się wygranej gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Zawodnicy Crystal Palace odpoczywali w tygodniu, bo już wcześniej odpadli z FA Cup. Goście przegrali na własnym obiekcie z Bournemouth, czyli z drużyną z Championhsip i na pewno kibice Burnley nie mogli być z tego faktu zadowoleni. Przewaga dzisiejszych rywali Crystal Palace nad strefą spadkową jest jednak całkiem bezpieczna i na pewno goście nie myślą póki co nad rozpaczliwą walką o utrzymanie w Premier League. Gospodarze co prawda przegrali ostatnio z Leeds, ale forma Orłów nie jest taka zła i można spodziewać się wygranej Crystal Palace w tym meczu.

Crystal Palace – Burnley | Typ: Crystal Palace @2.37 BETFAN
Crystal Palace – Burnley | Typ: 1. połowa powyżej 0,75 goli @1.75 BETFAN