Paris Saint-Germain – OGC Nice. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

Paris Saint-Germain w sobotnim pojedynku Ligue 1 zagra z Nice. Czy podopieczni Mauricio Pochettino wywalczą trzy punkty?

Paris Saint-Germain – OGC Nice zapowiedź

Paryżanie pod wodzą Mauricio Pochettino spisują się nieco lepiej niż pod koniec przygody z klubem Thomasa Tuchela. Zespołowi wciąż jednak zdarzają się wpadki, czego dowodem jest porażka 2:3 z Lorient. Aktualnie PSG znajduje się na trzecim miejscu w lidze, gromadząc 51 punktów. Drużyna traci trzy punkty do pierwszego Lille.

Z kolei piłkarze z Nicei nieudanie zaczęli sezon i wciąż spisują się kiepsko. Drużyna obecnie zajmuje dopiero 13. miejsce w lidze, z 29 punktami na koncie. Patrząc na ostatnie wyniki oraz boiskową postawę, pozycja zespołu nie jest jednak zaskoczeniem. Ekipa aspirująca do gry w pucharach raczej nie powinna mieć zaledwie dwóch zwycięstw w dziewięciu meczach.

Od ostatniej porażki PSG z rywalem wkrótce miną cztery lata. Przez ten czas paryżanie wygrali pięć spotkań, a jedno starcie zakończyło się remisem. Czy zespół pod wodzą Mauricio Pochettino będzie dalej kontynuował tę serię?

Paris Saint-Germain – OGC Nice kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym starciu są paryżanie. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 1.22, natomiast ich rywali aż 11.50. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 7.00.

Paris Saint-Germain – OGC Nice typy

PSG – Nice | Typ: Moise Kean strzeli @1.90 STS

PSG – Nice | Typ: PSG wygra obie połowy @2.30 STS