Stade de Reims – RC Lens. Typy, kursy (13.02.2021)

13.02.2021

Stade de Reims w najbliższym spotkaniu Ligue 1 podejmie u siebie RC Lens. Czy goście, czyli rewelacja sezonu, dopiszą kolejne trzy punkty na swoje konto?

Stade de Reims – RC Lens zapowiedź

Drużyna gospodarzy aktualnie znajduje się w lidze na 14. miejscu, z dorobkiem 29 punktów. Zespół ma bezpieczną przewagę nad strefą spadkową, aczkolwiek raczej nie wprawia w zachwyt swoich kibiców. Warto jednak zauważyć, że po nowym roku piłkarze z Reims spisują się nieco lepiej niż wcześniej.

Tymczasem zespół gości jest w tym sezonie Ligue 1 prawdziwą rewelacją. Drużyna znajduje się w tej chwili na szóstym miejscu, gromadząc 38 punktów. Chociaż piłkarze z Lens tracą dość sporo do czołówki, wydaje się, że mogą powalczyć o grę w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Trzeba zauważyć, że Lens nie pokonało Reims już od 2017 roku. Mimo to goście są w zdecydowanie lepszej dyspozycji, co należy wziąć pod uwagę podczas typowania końcowych rezultatów.

Stade de Reims – RC Lens kursy

Chociaż szanse obu drużyn są dość wyrównane, bukmacherzy dają nieco większe na triumf gości. Szanse na ich zwycięstwo oceniono na kurs 2.60, a gospodarzy na 3.00, podobnie jak remis.

Stade de Reims – RC Lens typy

Patrząc na ostatnią dyspozycję obu drużyn, powinniśmy się spodziewać goli z obu stron. Może nawet zobaczymy w tym spotkaniu więcej niż dwa trafienia?

Reims – Lens | Typ: Obie drużyny strzelą @2.04 STS

Reims – Lens | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.46 STS