Slavia Praga – Leicester. Typy, kursy (18.02.2021)

17.02.2021

Rozpoczynamy zmagania 1/16 finału Ligi Europy. Slavia Praga podczas losowania trafiła na ekipę Leicester. Pierwszy mecz obu drużyn zostanie rozegrany w stolicy Czech. 

Slavia Praga – Leicester zapowiedź (czwartek, 18:55)

Sympatycy Slavii Praga mogą być zadowoleni z postawy swojej ulubionej drużyny w fazie grupowej Ligi Europy. Czeski zespół zdobył bowiem dwanaście punktów w sześciu meczach, uznając tylko wyższość Bayeru Leverkusen. Niemiecki klub miał na swoim koncie o trzy oczka więcej.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Swoją grupę wygrali z kolei piłkarze Leicester, którzy zdobyli na koniec zmagań tyle samo punktów (trzynaście) co Braga. Lepszy bilans meczów bezpośrednich sprawił jednak, iż to podopieczni Brendana Rodgersa cieszyli się z pierwszego miejsca. Ekipa „Lisów” podczas rywalizacji w grupie zanotowała imponujący bilans bramkowy 14:5.

Obie ekipy radzą sobie w lidze ostatnio bardzo dobrze. Slavia Praga jest liderem czeskiej ekstraklasy, natomiast piłkarze Leicester zajmują trzecią lokatę w Premier League.

Slavia Praga – Leicester kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Leicester. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.17. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.5.

Slavia Praga – Leicester typy

Mając na uwadze napięty terminarz, Brendan Rodgers być może zdecyduje się na kilka zmian w swoim składzie. Z pewnością chcieliby to wykorzystać piłkarze Slavii Praga. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Slavia Praga – Leicester | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.07 @ LV BET

Slavia Praga – Leicester | Typ: Leicester wygra lub remis i obie drużyny strzelą gola 2.2 @ LV BET