Olympiakos – PSV. Typy, kursy (18.02.2021)

18.02.2021

Przed nami bardzo ciekawe starcie w 1/16 finału Ligi Europy pomiędzy Olympiakosem oraz PSV. Bez wątpienia jest to jedna z bardziej interesujących par fazy pucharowej.  

Olympiakos – PSV zapowiedź (czwartek, 18:55)

Dla Olympiakosu będzie to pierwsze w tym sezonie spotkanie w Lidze Europy. Grecka drużyna bowiem zakończyła swoją przygodę z Ligą Mistrzów na trzecim miejscu w swojej grupie. W LM zespół nie prezentował się dobrze, zaledwie 3 punkty oraz bilans bramkowy 2:10 w normalnych warunkach z pewnością dałyby drużynie ostatnie miejsce, jednakże Marsylia okazała się być od Greków jeszcze gorsza, dzięki czemu to właśnie piłkarze z Pireusu mogą na wiosnę rywalizować dalej w europejskich pucharach. Forma zespołu w rodzimej lidze nie ma zwykle wielkiego odbycia na jego poczynania w Europie, jednak warto odnotować, że piłkarze Olympiakosu przegrali w ostatniej kolejce z Panathinaikosem wynikiem 1:2.

PSV z kolei zakończyło rywalizację w grupie E Ligi Europy na pierwszym miejscu. Holendrzy ostatecznie wyprzedzili jednym punktem Granadę. Zespół prezentował się w tych rozgrywkach po prostu poprawnie, wyniki PSV z pewnością mogłyby być lepsze gdyby nie masowe zarażenia koronawirusem w okresie jesiennym. W lidze holenderskiej PSV cały czas zmuszone jest gonić Ajax, remis w ostatniej kolejce z ADO Den Haag powiększył stratę do ekipy z Amsterdamu do 6 punktów.

Olympiakos – PSV kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: zwycięstwo Olympiakosu – 2.14; remis – 3.45; PSV – 3.35.

Olympiakos – PSV nasze typy

Wydaje się, że mamy do czynienia z dwoma zespołami znajdującymi się na podobnym poziomie. Dyspozycja gospodarzy w tych rozgrywkach to mimo wszystko spora niewiadoma, dlatego postawimy dzisiaj na BTTS oraz na PSV z dodatnim handicapem.

Olympiakos – PSV | Typ: BTTS @1.68 BETFAN

Olympiakos – PSV | Typ: handicap (+1): PSV @1.70 BETFAN