Real Betis – Getafe FC. Typy, kursy (19.02.2021)

19.02.2021

Real Betis od początku roku jest w znakomitej dyspozycji i tej opinii nie zmienią nawet porażki z FC Barceloną w Primera Division i Atheltikiem Bilbao w Copa del Rey.

Real Betis – Getafe FC zapowiedź

Pomijając te dwa spotkania, „Los Verdiblancos” w 2021 roku z dziewięciu rozegranych meczów na wszystkich frontach, zwyciężyli w aż siedmiu. Nie dali się pokonać Sevilli, sami zaś zwyciężyli z Realem Sociedad San Sebastian i Villarreal CF.

Getafe CF jeśli chodzi o ostatnie rezultaty, jest na przeciwnym biegunie. Piłkarze z przedmieść Madrytu potrafili wygrać tylko z Elche i Huescą. Z pozostałych siedmiu gier, przegrali aż sześć. W czterech ostatnich bojach nie potrafili także zdobyć choćby bramki.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Historia bezpośrednich gier sprzyja jednak „Azulones”. Z Realem Betis nie przegrali pięciu ostatnich pojedynków, ostatnią porażkę ponosząc w 2018 roku.

Real Betis – Getafe FC typy

Bukmacherzy nie mają wątpliwości – zdecydowanym faworytem jest zespół z Sewilli. Kurs na jego wygraną to 2.10, podczas gdy na triumf Getafe 4,15. Remis to z kolei kurs 3.10.

Real Betis – Geatfe nasze typy

Historia historią, ale każdy inny wynik niż wygrana podopieczni Manuela Pellegriniego będzie dla nas wielkim zaskoczeniem. Tym bardziej, że Getafe z delegacji w ostatnim czasie wróciło aż z czterema porażkami.

Betis – Getafe | Typ: powyżej 2,5 gola na mecz @2,43 Totolotek

Betis – Getafe | Typ: obie drużyny strzelą @2,06 Totolotek