Villarreal CF – Red Bull Salzburg. Typy, kursy (25.02.2021)

25.02.2021

Villarreal CF jedyny przyzwoity mecz w ostatnim czasie rozegrał w 1/16 finału Ligi Europy z RB Salzburg. Nic dziwnego zatem, że kibice na Estadio de la Ceramica liczą dziś na powtórkę.

Villarreal CF – Red Bull Salzburg zapowiedź

W La Liga „Żółta Łódź Podwodna” nie wygrała meczu od 8 stycznia. Ich passa to już zatem sześć gier bez wygranej. Trochę lepiej podopiecznym Unaia Emery’ego wiodło się w rozgrywkach Copa del Rey, gdzie triumfowali dwukrotnie. I w Pucharze Króla ich już jednak nie ma, gdyż wyeliminowało ich Levante. Dlatego nie ma się co dziwić, że wyjazdowe zwycięstwo w Salzburgu zostało uznane za niespodziankę.

Mistrzowie Austrii z kolei od początku roku kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa. W Max-Bundeslidze od 27 stycznia wygrali kolejnych siedem spotkań. W rywalizacji z Hiszpanami byli jednak bezradni.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Villarreal CF – Red Bull Salzburg kursy

Bukmacherzy stawiają na Villarreal, ale też trudno powiedzieć, aby uważali go za pewniaka (2,17). Kurs na wygraną gości z Salzburga to 3,21, zaś remis 3,80.

Villarreal CF – Red Bull Salzburg typy

Mimo fatalnej postawy graczy Emery’ego, uważamy, że i w rewanżu hiszpański zespół powinien być górą. RB Salzburg boleśnie przekonuje się, że gra w lidze austriackiej, a gra w europejskich pucharach to dwa zupełnie różne systemy walutowe.

Villarreal – Salzburg | Typ: Villarreal strzeli w obu połowach @2,68 Totolotek

Villarreal – Salzburg | Typ: ilość goli w meczu 2-3 @2,10 Totolotek