Warta Poznań – Lech Poznań. Typy, kursy (26.02.2021)

Warta Poznań może podchodzić z optymizmem do najbliższych derbów Poznania. Czy “Zieloni” zaskoczą bardziej utytułowanych rywali ze stolicy Wielkopolski?

Warta Poznań – Lech Poznań zapowiedź

Początek roku w wykonaniu Warciarzy jest wręcz fantastyczny. Podopieczni Piotra Tworka zanotowali trzy zwycięstwa i jeden remis, co wywindowało drużynę w górę tabeli. W tej chwili “Zieloni” zajmują dziewiąte miejsce w lidze, gromadząc 23 punkty.

Za to “Kolejorz”, mimo pucharowych ambicji, znajduje się niżej niż lokalny rywal. Zespół znajduje się na jedenastej lokacie, z 22 punktami na koncie. Ostatnio podopieczni Dariusza Żurawia jednak przełamali niechlubną serię, pokonując 1:0 Śląsk Wrocław. Czy ta wygrana będzie dla Lechitów impulsem do zdobywania kolejnych punktów?

Poprzednie starcie zespołów, które odbyło się przy Bułgarskiej, zakończyło się triumfem “Kolejorza”. Wówczas decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił Jakub Moder. Może tym razem to Warciarze okażą się lepsi?

Warta Poznań – Lech Poznań kursy

Bukmacherzy twierdzą, że większe szanse na trzy punkty mają goście. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.80, natomiast na zwycięstwo Warciarzy 4.80. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.50

Warta Poznań – Lech Poznań typy

Po raz ostatni “Zieloni” nie zdobyli bramki w lidze jeszcze w listopadzie, dlatego również tym razem powinni tego dokonać. W całym meczu nie należy się jednak spodziewać kanonady.

Warta – Lech | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.65 STS

Warta – Lech | Typ: Warta strzeli gola @1.67 STS