Sevilla – Barcelona. Typy, kursy (27.02.2021)
26.02.2021

W jednym z najciekawszych spotkań 25. kolejki LaLiga, Sevilla zmierzy się na własnym obiekcie z Barceloną. Czy drużyna Lopeteguiego utrzyma imponującą serię ligowych zwycięstw i odrobi straty do “Dumy Katalonii”? 

Sevilla – Barcelona zapowiedź (sobota, 16:15)

W kontekście postawy Sevilli w LaLiga sympatycy zespołu nie mogą mieć żadnych zastrzeżeń. Wystarczy bowiem powiedzieć, iż ekipa z Sewilli wygrała ostatnie sześć spotkań w lidze, dzięki  czemu ma bezpieczną przewagę nad piątym Realem Sociedad. Podopieczni Lopeteguiego mogą nawet myśleć o trzeciej lokacie.

Strata zespołu do Barcelony wynosi dwa oczka. To właśnie ekipa “Dumy Katalonii” jest najbliższym rywalem Sevilli. Podopieczni Ronalda Koemana w swoim ostatnim ligowym meczu pokonali Elche 3:0. Ponownie na murawie błysnął Leo Messi, który strzelił w tym spotkaniu dwie bramki.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Z kolei ostatni raz Sevilla rywalizowała z Barceloną 10 lutego w ramach półfinału Pucharu Króla. Pierwsza potyczka tego dwumeczu padła łupem zespołu Lopeteguiego, który wygrał na własnym obiekcie 2:0.

Sevilla – Barcelona kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Barcelona. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.2. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.5. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.3.

Sevilla – Barcelona typy

Choć w oczach bukmacherów Barcelona jest faworytem tej potyczki, to biorąc pod uwagę ostatni mecz obu drużyn, Sevilla nie wydaje się być na straconej pozycji. Z pewnością gospodarzy stać przynajmniej na remis.

Sevilla – Barcelona | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.55 @ LV BET

Sevilla – Barcelona | Typ: Sevilla wygra lub remis i obie drużyny strzelą gola 2.3 @ LV BET