Korona Kielce – Chrobry Głogów. Typy, kursy (28.02.2021)

Korona Kielce w niedzielnym meczu pierwszej ligi zagra z Chrobrym Głogów. Który z zespołów odniesie pierwsze zwycięstwo w 2021 roku?

Korona Kielce – Chrobry Głogów zapowiedź

Podopieczni Macieja Bartoszka rozpoczęli nowy rok w pierwszej lidze od porażki. Zespół przegrał na wyjeździe z Widzewem 0:2, tracąc komplet punktów w trzecim pojedynku z rzędu. W tej chwili kielczanie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań – zajmują 12. miejsce w lidze, gromadząc 21 punktów.

Z kolei piłkarze z Dolnego Śląska znajdują się o jedną pozycję wyżej niż ich najbliżsi rywale, z 22 punktami na koncie. W tym roku zespół nie rozegrał jeszcze oficjalnego meczu, aczkolwiek poprzedni zakończył dość dobrze. Podopieczni Ivana Djurdjevicia wygrali wówczas z Chrobrym i Resovią oraz zremisowali z Arką.

Pierwsze starcie drużyn w tym sezonie zakończyło się podziałem punktów po remisie 1:1. Co nas czeka tym razem w starciu drużyn środka tabeli?

Korona Kielce – Chrobry Głogów kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na trzy punkty ma zespół gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.01, natomiast na zwycięstwo gości 3.75. Tymczasem szanse na remis oceniono na 3.45.

Korona Kielce – Chrobry Głogów typy

Wydaje się, że w tym spotkaniu nie zobaczymy raczej kanonady i typ na niewielką liczbę bramek może być tu wskazany. Poza tym forma Korony wciąż nie zachwyca, w czym drużyna gości może upatrywać swoich nadziei na choćby punkt.

Korona – Chrobry | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.73 STS

Korona – Chrobry | Typ: Chrobry wygra lub remis @1.80 STS