Newcastle United – Wolverhampton. Typy, kursy (27.02.2021)
27.02.2021

Sobotę z angielską Premier League zakończymy pojedynkiem Newcastle United z Wolverhamtpon. Gospodarze zbliżyli się niebezpiecznie blisko strefy spadowej, ich sytuacja zdaje się być coraz bardziej niepewna.

Newcastle United – Wolverhampton zapowiedź (sobota, 21:00)

Problemy Newcastle rozpoczęły się w połowie grudnia, kiedy to zespół uległ w starciu z Leeds wynikiem 2:5, mecz ten zapoczątkował serię aż 11 spotkań bez wygranej, podczas której Sroki zanotowały aż 9 porażek. Przełamanie nastąpiło nieoczekiwanie w wygranym 2:0 pojedynku z Evertonem. W następnych 3 spotkaniach Newcastle jednak zdobyło komplet punktów jeszcze tylko raz (2:0 z Southampton), odnosząc przy tym porażki w pojedynkach z Chelsea (0:2) i Manchesterem United (1:3). Ekipa z St. James’ Park zajmuje na ten moment zaledwie
17. miejsce w tabeli, mając przewagę tylko 3 punktów nad znajdującym się w strefie spadkowej Fulham.

Wydaje się, że Wolverhampton zażegnało już kryzys, który miał miejsce na przełomie roku. Wolves w ostatnich 5 ligowych spotkaniach zanotowali 3 wygrane, remis oraz porażkę. Zespół pokonywał kolejno Arsenal (2:1), Southampton (2:1) oraz Leeds (1:0). Podział punktów Wilki z kolei wywalczyły w starciu ze znajdującym się w top 3 Leicester (1:1). Nieoczekiwaną porażkę drużyna zaliczyła natomiast w starciu z Crystal Palace (0:1). Niemniej sytuacja piłkarzy Nuno Espirito Santo nie uległa wielkiej poprawie, zespól zajmuje 12. miejsce w lidze oraz traci do 6. Liverpoolu aż 7 punktów.

Newcastle United – Wolverhampton kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco: wygrana Newcastle – 3.35; remis – 3.05; zwycięstwo Wolverhampton – 2.32.

Newcastle United – Wolverhampton nasze typy

Forma gospodarzy jest naprawdę tragiczna. Obie drużyny nie słyną raczej ze zdobywania dużej ilości bramek, dlatego też stawiamy dzisiaj na wygraną Wolves oraz under 2.5 gole w meczu.

Newcastle United – Wolverhampton | Typ: 2 @2.32 BETFAN

Newcastle United – Wolverhampton | Typ: under 2.5 gole @1.60 BETFAN