Wisła Płock – Wisła Kraków. Typy, kursy (28.02.2021)

28.02.2021

Wisła Płock z Warszawy wróciła z pięcioma golami na koncie. Teraz przed nią kolejny trudny mecz – tym razem z rozpędzoną imienniczką z Krakowa.

Wisła Płock – Wisła Kraków zapowiedź

Porażka z Legią była pierwszą w tym roku „Nafciarzy”. Ci bowiem wcześniej wygrali dwa spotkania: z Lechem Poznań i Zagłębiem Lubin.

Wisła Kraków z kolei zaczęła rok od kuriozalnej przegranej z Piastem Gliwice 3:4, mimo prowadzenia w pewnym momencie 3:0. Później było już tylko lepiej. Zwycięstwo z Jagiellonią Białystok, remis ze Śląskiem Wrocław i niezwykle cenna wygrana z Pogonią Szczecin. Punkty to jedno, ale drugie to styl gry piłkarzy Petera Hyballi, który z każdą kolejką przysparza krakowianom wielu nowych fanów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jesienią „Nafciarze” nie mieli litości dla „Białej Gwiazdy”, pewnie wygrywając w Krakowie 3:0. Był to jednak okres, kiedy 13-krotni mistrzowie Polski kompletnie nie radzili sobie u siebie.

Wisła Płock – Wisła Kraków kursy

Bukmacherzy przewidują przy ul. Łukasiewicza zacięte spotkanie. Kurs na triumf gości to bowiem 2.64, a kurs na zwycięstwo gospodarzy to 2.75. Remis wyceniono na 3.25.

Wisła Płock – Wisła Kraków nasze typy

Na grę żadnej innej drużyny, nie patrzy się tej wiosny z taką przyjemnością jak Wisły Kraków. Spodziewamy się zatem, że „Biała Gwiazda” będzie kontynuowała swoją dobrą passę.

Wisła P. – Wisła K. | Typ: powyżej 2,5 goli na mecz @1,97 Totolotek

Wisła P. – Wisła K. | Typ: obie drużyny strzelą @1,76 Totolotek