Wisła Kraków – Górnik Zabrze. Typy, kursy (5.03.2021)

Wisła Kraków w piątkowym spotkaniu zmierzy się na własnym stadionie z Górnikiem. Który z utytułowanych zespołów okaże się lepszy?

Wisła Kraków – Górnik Zabrze zapowiedź

“Biała Gwiazda” w ostatnim czasie może zbierać pochwały. Podopieczni Petera Hyballi w czterech poprzednich meczach zdobyli dziesięć punktów, co jest znakomitym wynikiem. Szczególnie patrząc na wcześniejsze wyniki drużyny w tym sezonie. Obecnie Wiślacy znajdują się na 10. miejscu, z 24 punktami na koncie.

Tymczasem zespół Marcina Brosza po nowym roku spisuje się przeciętnie. Poza zwycięstwem 2:1 ze Stalą Mielec, drużyna przegrała wszystkie spotkania. Tym samym zabrzanie, którzy jeszcze niedawno zajmowali czwarte miejsce, spadli o dwie lokaty, gromadząc 27 punktów.

Górnik nie wygrał w Krakowie już od 2017 roku. Poza tym spośród pięciu ostatnich starć z “Białą Gwiazdą”, wygrał tylko raz. Czy tym razem również lepsza okaże się drużyna ze stolicy Małopolski?

Wisła Kraków – Górnik Zabrze kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest zespół gospodarzy. Kurs na zwycięstwo “Białej Gwiazdy” wynosi 2.35, natomiast ich rywali 3.10. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.30.

Wisła Kraków – Górnik Zabrze typy

Wydaje się, że w tym pojedynku obie drużyny powinny znaleźć drogę do bramki. Nieco bardziej skuteczni są jednak ostatnio Wiślacy – może i tym razem zdobędą więcej niż jednego gola?

Wisła – Górnik | Typ: Obie drużyny strzelą @1.75 STS

Wisła – Górnik | Typ: Wisła powyżej 1.5 goli @2.21 STS