ŁKS Łódź – Widzew Łódź. Typy, kursy (6.03.2021)
06.03.2021

ŁKS Łódź szybko zrehabilitował się za domową klęskę z GKS Tychy. Widzew Łódź z kolei rok 2021 rozpoczął stabilnie. Derby Łodzi zapowiadają się zatem nader ekscytująco.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź zapowiedź

ŁKS na otwarcie wiosny w I lidze przegrał z GKS Tychy aż 0:3. Wcześniej jednak, w 1/8 finału Pucharu Polski postraszył Legię Warszawa, nieznacznie przegrywając z „Wojskowymi” 2:3. Spotkanie z Odrą Opole pokazało, że „Rycerze Wiosny” nie zapomnieli jak się gra w piłkę. Choć też wygrana z opolanami nie przyszła im łatwo.

Widzew z kolei na inauguracje wiosny pewnie pokonał Koronę Kielce 2:0. Później zaś zremisował z Radomiakiem Radom, ale biorąc pod uwagę, że prawie godzinę grał w osłabieniu, należy ten rezultat uznać za cenny.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

Jesienią, w pierwszych od trzech lat derbach Łodzi, ŁKS wygrał przy Al.Piłsudskiego 2:0. Z kolei poprzednie trzy spotkania kończyły się remisami.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w derbach Łodzi jest ŁKS (1,88). Totolotek za zwycięstwo Widzewa płaci 3,70, zaś kurs na remis to 3,60.

ŁKS Łódź – Widzew Łódź nasze typy

Choć obie drużyny w tabeli dzieli aż 13 punktów, to jednak nie wyobrażamy sobie, aby Widzew łatwo odpuścił. Tym bardziej, że 4-krotni mistrzowie Polski wciąż celują w pozycję barażową. Naszym zdaniem więc, spotkanie zakończy się remisem.

ŁKS – Widzew |typ: obie drużyny strzelą @1,72 Totolotek

ŁKS – Widzew | typ: powyżej 2,5 goli na mecz @1,80 Totolotek