Aston Villa – Wolverhampton. Typy, kursy (06.03.2021)
06.03.2021

O 18:30 w Premier League starcie Aston Villi z Wolverhampton. Gospodarze nadal walczą o zajęcie bardzo wysokiego miejsca na koniec sezonu, podczas gdy goście są raczej pogodzeni ze środkiem stawki. Czy ambicje przełożą się dziś na osiągnięty przez obie drużyny rezultat?

Aston Villa – Wolverhampton zapowiedź (sobota, 18:30)

Aston Villa w ostatnich tygodniach gra bardzo chimerycznie. The Villans są w stanie nawiązać walkę praktycznie z każdym rywalem i zdobywać w takich starciach punkty, ale potknięcia z drużynami teoretycznie słabszymi sprawiają, że znajdują się oni aktualnie na dziewiątym miejscu w tabeli. Trudno jest przy tym wywnioskować, w jakiej formie znajduje się drużyna z Birmingham – ostatnie mecze to zwycięstwa z Arsenalem i Leeds, remis z Brighton oraz porażki z Leicester i Sheffield. Zwłaszcza strata punktów w tej ostatniej konfrontacji nie stanowi najlepszego prognostyku na kolejne spotkania.

Wolverhampton natomiast nadal nie potrafi odnaleźć swojego rytmu i na dłużej ustabilizować formy. Kontuzja Raula Jimeneza sprawiła, że Wilki stały się “bezzębne” i trudno było im zdobywać kolejne punkty. Po zwycięstwach z Southamton oraz Leeds zdawać by się mogło, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale podział punktów ze słabo spisującym się Newcastle, a także rozgromienie przez Manchester City sprawiają, że wszystko wróciło do punktu wyjścia.

Aston Villa – Wolverhampton kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Aston Villi, kurs: 2.43

– remis, kurs: 3.10

– zwycięstwo Wolverhampton, kurs: 3.15

Aston Villa – Wolverhampton nasze typy

Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, w jakiej formie są oba zespoły. Potrafią one bowiem zagrać fantastyczne spotkanie, by za kilka dni kompletnie zawieść. Typujemy jednak tutaj podział punktów po bezbarwnym spotkaniu.

Aston Villa – Wolverhampton | Typ: Każda drużyna powyżej 1 żółtej kartki @2.25 BETFAN

Aston Villa – Wolverhampton | Typ: Aston Villa poniżej 58,5% posiadania piłki @1.83 BETFAN