FC Koeln – Werder Brema. Typy, kursy (07.03.2021)

07.03.2021

Po dość niespodziewanym zwycięstwie w starciu z Eintrachtem Frankfurt, Werder Brema zmierzy się na wyjeździe z FC Koeln, które musi bronić się przed spadkiem.

FC Koeln – Werder Brema zapowiedź (niedziela, 15:30)

W szeregach FC Koeln nastrój drużyny z pewnością pozostawia wiele do życzenia. Zespół z Kolonii przegrał bowiem trzy ostatnie ligowe mecze, doznając m.in. dotkliwej porażki z Bayernem, która zakończyła się triumfem „Bawarczyków” 5:1. Wyniki Mainz sprawiły, iż FC Koeln musi patrzeć się za siebie, gdyż przewaga nad miejscem oznaczającym grę o byt w Bundeslidze wynosi aktualnie trzy oczka.

W lepszej sytuacji jest aktualnie Werder Brema, który w ostatniej kolejce dość niespodziewanie wygrał 2:1 z Eintrachtem Frankfurt, choć rywale do przerwy prowadzili 1:0. Cenne trzy punkty pozwoliły Werderowi nieco oddalić się od grupy drużyn, które walczą o utrzymanie. Przewaga ośmiu punktów nad Mainz wydaje się bezpieczną różnicą.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz FC Koeln rywalizowało z Werderem 6 listopada. Mecz obu drużyn zakończył się remisem 1:1.

FC Koeln – Werder Brema kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Werder Brema. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.65. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.

FC Koeln – Werder Brema typy

Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, Werder Brema z pewnością będzie chciał powalczyć o zdobycie trzech punktów w tym starciu.

FC Koeln – Werder Brema | Typ: Powyżej 0.5 bramki w pierwszej połowie 1.5 @ LV BET 

FC Koeln – Werder Brema | Typ: Werder wygra, remis=zwrot 1.8 @ LV BET