Napoli – Bologna. Typy, kursy (07.03.2021)
07.03.2021

Napoli powalczy dziś o zbliżenie się do czołowej czwórki, która pozwoliłaby im powrócić do Ligi Mistrzów. Ich rywalem będzie grająca w kratkę Bologna.

Napoli – Bologna zapowiedź (niedziela, 15:00)

Dla Napoli ostatnie tygodnie nie były zbyt optymistyczne. Seria nieudanych spotkań, tracone masowo punkty oraz plaga kontuzji sprawiły, że posada Gennaro Gattuso stała pod sporym znakiem zapytania. Dość szczęśliwe zwycięstwo ligowe z Juventusem nie stanowiło też pierwszego znaku poprawy, gdyż zaraz potem przytrafiła się porażka z Atalantą i odpadnięcie z Ligi Europy po dwumeczu z Granadą. Ekipie z Neapolu bardzo potrzebne są trzy punkty, aby mogli oni myśleć realnie o zajęciu miejsca w pierwszej czwórce tabeli.

Bologna z kolei nie ma aż tak dużych aspiracji, a miejsce w środku stawki jest dla nich obecnie szczytem marzeń. Drużyna Sinisy Mahaljovicia ma dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową i raczej nie musi obawiać się walki o utrzymanie. Ostatnie tygodnie to gra w kratkę i przeplatanie lepszych meczów z gorszymi. Zaledwie przed tygodniem Bologna po bardzo dobrym spotkaniu pokonała Lazio, by po kilku dniach zaliczyć blamaż z Cagliari. Jak będzie dzisiaj?

Napoli – Bologna kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Napoli, kurs: 1.55

– remis, kurs: 4.35

– zwycięstwo Bolognii, kurs: 5.60

Napoli – Bologna nasze typy

Faworytem tej konfrontacji bezsprzecznie jest Napoli, jednak trudno przewidzieć postawę gości. Potrafią oni bowiem nawiązać walkę z czołowymi zespołami, by zaraz później zaliczyć nagły regres formy. Spodziewamy się wyrównanej potyczki.

Napoli – Bologna | Typ: Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @3.75 BETFAN

Napoli – Bologna | Typ: Napoli wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych oraz Bologna otrzyma najwięcej żółtych kartek @3.65 BETFAN