Liverpool – Fulham. Typy, kursy (07.03.2021)
07.03.2021
Ostatnia aktualizacja 9 marca, 2021 o 21:26

Niedzielne spotkania w Premier League zapowiadają się bardzo ciekawie i na pewno fani nie będą mogli narzekać na nudę. Interesujące powinno być też starcie mistrzów Anglii z Fulham. Liverpool przegrał swoje poprzednie pięć spotkań na własnym obiekcie i być może dzisiaj gospodarzom uda się wreszcie przełamać tą fatalną passę, która wydaje się wręcz niemożliwa. Goście z Londynu wiedzą dobrze jednak, że ich rywale są w kryzysie i być może beniaminek wykorzysta te problemy mistrzów Anglii. Mimo wszystko bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i spodziewają się zwycięstwa gospodarzy, którzy być może wreszcie wygrają na własnym stadionie. Jedno jest jednak pewne – szykuje się ciekawe starcie na Anfield. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia, przewidywane składy oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów. 

Liverpool – Fulham zapowiedź (niedziela, 15:00)

Gospodarze dzisiejszego starcia nie mogą ostatnich tygodni zaliczyć do udanych. Liverpool w ogóle nie przypomina ekipy z poprzedniego sezonu, a seria pięciu przegranych na własnym obiekcie jest wręcz kompromitująca dla obrońcy tytułu. Być może jednak dzisiejszy dzień okaże się dla zawodników Liverpoolu bardzo ważny i uda im się wreszcie zdobyć jakieś punkty na własnym obiekcie. Jeszcze jakiś czas temu Anfield to była twierdza w której było ciężko o chociaż remis, a teraz wszyscy przyjeżdżają na ten obiekt z zamiarem zwycięstwa.

Goście dzisiejszego meczu są dalej w grze o utrzymanie w Premier League. Na pewno gracze Fulham liczyli na jakieś punkty w poprzednim spotkaniu z Tottenhamem, ale to ostatecznie ekipa Jose Mourinho mogła cieszyć się ze zwycięstwa w tamtym meczu. Dzisiaj beniaminka z Londynu czeka kolejne trudne zadanie, ale na pewno goście nie mają nic do stracenia i zagrają w swoim stylu. Zawodnicy Fulham dobrze wiedzą, że ich przeciwnicy są w niemałym kryzysie i zobaczymy czy beniaminek wykorzysta problemy mistrzów Anglii.

Liverpool – Fulham kursy bukmacherskie

Faworytem bukmacherów jest Liverpool. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.32. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Liverpool – Fulham, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 5.50. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 9.05.

Liverpool – Fulham nasze typy

Na papierze faworytem dzisiejszego starcia są gospodarze, którzy jednak przegrali ostatnich pięć ligowych spotkań na własnym obiekcie. Z tego właśnie powodu nie można na pewno skreślać beniaminka z Londynu. Gracze Fulham chcą jak najszybciej wygrzebać się ze strefy spadkowej, a bardzo dobrze wiedzą, że Liverpool w ostatnim czasie nie gra tak dobrze jak w zeszłym sezonie i na pewno goście będą w stanie od czasu do czasu zagrozić bramce mistrzów Anglii. Mimo wszystko gospodarze muszą kiedyś się przełamać, a mecz z beniaminkiem to idealna okazja do zdobycia trzech punktów na własnym obiekcie. Szykuje się naprawdę bardzo ciekawe starcie na Anfield, które powinno stać na wysokim poziomie.

Liverpool – Fulham | Typ: obie drużyny strzelą gola @2.08 BETFAN

Liverpool – Fulham | Typ: handicap 0:2 – Fulham @1.90 BETFAN