Olympique Marsylia – Stade Rennais. Typy, kursy (10.03.2021)

10.03.2021

Olympique Marsylia skompromitował się w miniony weekend, przegrywając w Pucharze Francji z IV-ligowym Canet en Roussilon. Okazja do rehabilitacji nadarza się już w środę.

Olympique Marsylia – Stade Rennais zapowiedź

Tym bardziej, że nie była to pierwsza tego typu wpadka zespołu Arkadiusza Milika. Marsylczycy bowiem nie wygrali również trzech poprzednich gier w Ligue 1. Kryzys „Les Phoceens” zatem się pogłębia.

Ale i w obozie rywali sytuacja jest niewiele lepsza. Stade Rennais licząc rozgrywki ligowe i pucharowe nie wygrało w minionych ośmiu meczach (w tym aż pięciu z rzędu przegrało). Ostatni raz piłkarze z Roazhon Park zwyciężyli 17 stycznia (pokonali wówczas Brest 2:1).

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu

W grudniu, po zaciętym meczu lepsze było Rennes, które do przerwy przegrywało 0:1, ale w końcówce zdołało odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.

Olympique Marsylia – Stade Rennais kursy

Bukmacherzy minimalnie większe szanse na triumf dają gościom (kurs 2,72). Stawiając na piłkarzy z Marsylii, Totolotek płaci 2,78, zaś kurs na remis to 3,10.

Olympique Marsylia – Stade Rennais nasze typy

Patrząc na dyspozycje obu ekip, naszym zdaniem zdecydowanie najbardziej prawdopodobnym rezultatem zdaje się być remis. Nie spodziewamy się też na Stade Velodrome gradu bramek.

OM – Rennes | Typ: remis @3,10 Totolotek

OM – Rennes | Typ: poniżej 2,5 goli @1,54