Slavia Praga – Rangers. Typy, kursy (11.03.2021)

11.03.2021

Wyeliminowanie Leicester City przez Slavię Praga było sporą niespodzianką. Dzisiaj, ekipa z Czech postara się o kolejny krok ku eliminacji wyżej notowanego rywala. Naprzeciw nich stanie bowiem drużyna Rangersów.

Slavia Praga – Rangers zapowiedź (czwartek, 18:55)

Nie da się ukryć, że Slavia sprawiła ogromną niespodziankę, eliminując z rozgrywek Ligi Europy Leicester City. Piłkarze z Pragi po bezbramkowym remisie w pierwszym spotkaniu, o awans musieli walczyć na wyjeździe. Nie przeszkodziło im to jednak w zagraniu genialnego spotkania, w którym to zdobyli 2 gole i zachowali czyste konto, zapewniając sobie tym samym grę w następnej rundzie rozgrywek. Slavia pozostaje niepokonana od 3 miesięcy, od porażki z Bayerem Leverkusen wynikiem 0:4, zespół rozegrał 16 spotkań, w których zanotował 13 wygranych oraz 3 remisy. Oczywiście trzeba pamiętać, że poziom ligi czeskiej nie jest tak wysoki, jak innych europejskich lig.

Steven Gerrard dokonał z Rangersami czegoś historycznego, zespół z Glasgow przerwał 9 letnią hegemonię Celtiku i zapewnił sobie tytuł w miniony weekend, pokonując St. Mirren wynikiem 3:0. Bez wątpienia jest to niesamowite osiągnięcie, szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę, jaką drogę musieli pokonać Rangersi, by ponownie powrócić na szczyt szkockiego futbolu. W Lidze Europy natomiast Szkoci po dwóch naprawdę obfitujących w bramki meczach, wyeliminowali Antwerp. Nieczęsto widzowie mogą być świadkami dwumeczu, który kończy się ostatecznie wynikiem 9:5.

Slavia Praga – Rangers kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Slavii – 2.35; remis – 3.30; zwycięstwo Rangersów – 3.20.

Slavia Praga – Rangers nasze typy

Wiele wskazuje, że będzie to naprawdę wyrównane i ciekawe starcie. Stawiamy dzisiaj na Rangersów z podpórką oraz BTTS.

Slavia Praga – Rangers | Typ: X2 @1.72 STS

Slavia Praga – Rangers | Typ: BTTS @1.80 STS