Dynamo Kijów – Villarreal. Typy, kursy (11.03.2021)

11.03.2021

Pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy oznaczają kilka ciekawych pojedynków. Interesująco zapowiada się starcie Dynama Kijów z Villarrealem. Dwumecz wygląda na niezwykle wyrównany i trudno jest w nim wskazać jednoznacznie faworyta.

Dynamo Kijów – Villarreal zapowiedź (czwartek, 18:55)

Po odpadnięciu z Ligi Mistrzów, Dynamo Kijów mierzyło się w 1/16 finału Ligi Europy z Club Brugge. Pierwszy mecz zakończony remisem 1:1 stawiał w lepszej sytuacji Belgów, gdyż to oni byli gospodarzem starcia rewanżowego. Jednakże ekipa z Kijowa stanęła na wysokości zadania i pokonała Club Brugge wynikiem 1:0. W lidze ukraińskiej Dynamo przewodzi stawce, mając 4 punkty zapasu nad drugim Szachtarem. Lucescu cały czas potwierdza, że nawet mimo zmiany klubu, jest wybitnym ekspertem jeżeli chodzi o ukraiński futbol.

Villarreal z kolei wyeliminował w poprzedniej rundzie Red Bull Salzburg, który przez niektórych ekspertów był stawiany w roli faworyta tamtego dwumeczu. Wszakże Austriacy odpadli z Ligi Mistrzów, w której to niemal do samego końca walczyli o awans z grupy. Ostatecznie piłkarze Emery’ego bez większych problemów pokonali Austriaków, wygrywając w dwumeczu wynikiem 4:1. Niestety na podwórku ligowym zespół nie prezentuje się już tak dobrze, Villarreal wypadł z miejsc gwarantujących europuchary. Zespół z Estadio de la Ceramica przegrał ostatnio chociażby z Valencią (1:2), której dyspozycja w lidze daleka jest od dobrej.

Dynamo Kijów – Villarreal kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera STS prezentują się następująco: wygrana Dynama – 4.30; remis – 3.40; zwycięstwo Villarrealu – 1.98.

Dynamo Kijów – Villarreal nasze typy

Mimo wyeliminowania Red Bull Salzburg, dyspozycja gości w ostatnich tygodniach może budzić wątpliwości. Z tego powodu stawiamy dzisiaj na remis oraz BTTS.

Dynamo Kijów – Villarreal | Typ: X @3.40 STS

Dynamo Kijów – Villarreal | Typ: BTTS @1.98 STS