Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz. Typy, kursy (12.03.2021)

12.03.2021

Chojniczanka Chojnice w piątkowy wieczór podejmie u siebie Olimpię Grudziądz. Czy gospodarze zbliżą się do szczytu tabeli drugiej ligi?

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz zapowiedź

Drużyna gospodarzy aspiruje do awansu i można powiedzieć, że jest jednym z faworytów do gry w przyszłym sezonie w pierwszej lidze. Podopieczni Adama Noconia obecnie znajdują się na trzeciej lokacie, z 37 punktami na koncie. 2021 rok rozpoczął się zresztą dla nich dość dobrze – od remisu 2:2 z Górnikiem Polkowice i zwycięstwa 2:0 z Pogonią Siedlce.

Tymczasem drugi spadkowicz z pierwszej ligi w tym sezonie spisuje się zdecydowanie słabiej. Grudziądzanie znajdują się w strefie spadkowej – zajmują 17. miejsce, gromadząc 17 punktów. Rok rozpoczął się dla nich jednak dość dobrze. Zespół najpierw wygrał 1:0 z Motorem, a następnie zremisował 0:0 z Bytovią.

Ostatnie starcie zespołów zakończyło się zwycięstwem 3:1 Chojniczanki. Czy trzecia drużyna drugiej ligi odniesie kolejne zwycięstwo?

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz kursy

Faworytem bukmacherów w tym starciu jest wyraźnie zespół gości. Szanse na ich zwycięstwo ustalono na 1.57, natomiast na triumf gości na 5.05. Tymczasem kurs na remis wynosi 4.25.

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Grudziądz typy

W zdecydowanie lepszej formie są piłkarze z Chojnic i to oni powinni sięgnąć w tym spotkaniu po trzy punkty. Może gospodarze zdobędą więcej niż jednego gola? Jest to dość prawdopodobne.

Chojniczanka – Olimpia | Typ: Chojniczanka wygra @1.60 STS

Chojniczanka – Olimpia | Typ: Chojniczanka powyżej 1.5 goli @1.65 STS