Cracovia – Śląsk Wrocław. Typy, kursy (12.03.2021)

12.03.2021

Cracovia w piątkowym spotkaniu ekstraklasy zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Który z zespołów będzie miał większe szanse na zdobycie trzech punktów?

Cracovia – Śląsk Wrocław zapowiedź

Podopieczni Michała Probierza wciąż nie wygrali żadnego ligowego meczu w 2021 roku. Pozytywnymi impulsami wydawały się zwycięstwa z Wartą i Chojniczanką w Pucharze Polski. Mimo to zespół wciąż nie może wygrać, a jego sytuacja w lidze jest coraz bardziej skomplikowana. “Pasy” znajdują się dopiero na 14. miejscu, z trzema punktami przewagi nad strefą spadkową.

Śląsk również od początku roku nie spisuje się najlepiej, aczkolwiek w jego grze widać przebłyski – jak choćby w pierwszych połowach meczów z Pogonią czy Legią. Aktualnie wrocławianie zajmują siódme miejsce w lidze, gromadząc 28 punktów.

Poprzednie dwa starcia zespołów kończyły się zwycięstwami drużyny z Wrocławia. Trzeba przyznać, że szczęście do “Pasów” ma Erik Exposito, który strzelił przeciwko rywalom trzy bramki. Czy tym razem Hiszpan również znajdzie drogę do bramki?

Cracovia – Śląsk Wrocław kursy

Zdaniem bukmacherów, większe szanse na trzy punkty ma drużyna gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.20, natomiast na triumf gości 3.45. Z kolei szanse na remis oceniono na 3.25.

Cracovia – Śląsk Wrocław typy

Obie drużyny w ostatnim czasie grają dość agresywnie i zbierają kartki – tego można się spodziewać także teraz. Poza tym, może znowu szczęście w starciu z “Pasami” będzie miał Erik Exposito?

Cracovia – Śląsk | Typ: Powyżej 4.5 kartek @1.75 STS

Cracovia – Śląsk | Typ: Erik Exposito strzeli @2.75 STS