Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin. Typy, kursy (12.03.2021)

12.03.2021

Jagiellonia Białystok w najbliższej kolejce ekstraklasy zagra u siebie z Pogonią. Który z zespołów przełamie serię meczów bez zwycięstwa?

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin zapowiedź

Podopieczni Bogdana Zająca jeszcze niedawno byli dość blisko strefy pucharowej. Najwyższe miejsca w 2021 roku jednak wyraźnie oddaliły się od białostoczan. Od zwycięstwa z Lechią zespół nie wygrał bowiem ani razu i spadł na 12. miejsce w tabeli ekstraklasy.

Również “Portowcy” od dłuższego czasu nie mogą wygrać. Drużyna, która jeszcze niedawno była liderem ligi, w ostatnich pięciu pojedynkach zdobyła tylko punkt. Szczecinianie zajmują obecnie drugie miejsce, więc wciąż są wysoko, aczkolwiek do pierwszej Legii tracą już siedem punktów.

W rundzie jesiennej podopieczni Kosty Runjaicia wygrali wyraźnie, bo aż 3:0. Czy tym razem zespół jest w stanie powalczyć o podobny rezultat? Białystok nie jest łatwym terenem, dlatego raczej trudno się spodziewać aż takich rozmiarów triumfu gości.

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin kursy

Bukmacherzy przewidują w tym starciu zwycięstwo “Portowców”. Szanse na to zdarzenie oceniono na kurs 2.05, natomiast na trzy punkty gości 3.75. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.40.

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin typy

Patrząc na ostatnią postawę Pogoni – zespół częściej zdobywa bramki po przerwie. To daje dwie ciekawe możliwości typowania.

Jagiellonia – Pogoń | Typ: Jagiellonia zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.83 STS

Jagiellonia – Pogoń | Typ: Pogoń strzeli więcej goli w drugiej połowie @2.45 STS