Lechia Gdańsk – Wisła Kraków. Typy, kursy (13.03.2021)

13.03.2021

Lechia Gdańsk w 21. kolejce ekstraklasy zagra u siebie z Wisłą Kraków. Czy podopieczni Piotra Stokowca poczynią krok w stronę europejskich pucharów?

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków zapowiedź

Lechiści w ostatnich meczach spisywali się naprawdę dobrze. Zespół w poprzednich czterech spotkaniach zgromadził 10 punktów, co wywindowało ich w tabeli. Po 20. kolejce podopieczni Piotra Stokowca zajmowali czwarte miejsce, gromadząc 30 punktów.

Również “Biała Gwiazda” może ostatnio mówić o powodach do zadowolenia. Piłkarze Petera Hyballi nie przegrali od pięciu meczów – wygrywając trzy z nich i dwa remisując. Mimo to Wiślacy wciąż są w lidze dość nisko – znajdują się na 12. lokacie, z 25 punktami na koncie.

Po raz ostatni “Biała Gwiazda” pokonała Lechistów jeszcze w 2018 roku. Od tamtej pory gdańszczanie wygrali trzy razy, a dwa starcia kończyły się remisami. Czy zespół Piotra Stokowca przedłuży tę serię?

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków kursy

Zdaniem bukmacherów to gospodarze przystępują do tego spotkania w roli minimalnego faworyta. Szanse na ich zwycięstwo ustalono na 2.60, natomiast na triumf gości na 2.90. Z kolei kurs na remis wynosi 3.10.

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków typy

Obie drużyny raczej nie będą się hamować z brutalnymi wejściami w rywali. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Lechiści ostatnio kontynuują serię meczów z bramką w pierwszej połowie. Może w sobotnim starciu ją przedłużą?

Lechia – Wisła | Typ: Powyżej 4.5 kartek @1.65 STS

Lechia – Wisła | Typ: Lechia strzeli w pierwszej połowie @2.02 STS

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK