Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (14.03.2021)

14.03.2021

Górnik Zabrze w niedzielne popołudnie zagra na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Czy zespół Marcina Brosza przełamie złą serię w meczach ligowych?

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin zapowiedź

Ostatnich meczów podopieczni Marcina Brosza nie zaliczą do najbardziej udanych. W trzech poprzednich pojedynkach zespół zdobył tylko punkt i zaledwie jednego gola. Tym samym po 20. kolejkach zabrzanie znajdowali się na ósmej pozycji, gromadząc 28 punktów.

Jedno oczko więcej ma na koncie piąte po minionej serii meczów Zagłębie. “Miedziowi” po nieudanym początku 2021 roku zanotowało ostatnio dwa zwycięstwa – z Cracovią i Jagiellonią. Co więcej, podopieczni Martina Seveli w tych dwóch spotkaniach zdobyli łącznie siedem goli. Może tym razem Filip Starzyński i spółka znów pokażą się z dobrej strony?

“Miedziowi” wygrali ostatnie trzy spotkania z zabrskim zespołem 2:0. Czy tym razem będziemy świadkami podobnego scenariusza?

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku większe szanse na trzy punkty gospodarzy. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.30, natomiast na zwycięstwo gości 3.30. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.20.

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin typy

Zabrzanie ostatnio nie zachwycają w ofensywie – nie zdobywają więcej niż jednego gola w trakcie meczu. Dlatego można się spodziewać, że i tym razem nie zachwycą w tym fragmencie. Należy się jednak spodziewać, że oba zespoły znajdą tutaj drogę do bramki.

Górnik – Zagłębie | Typ: Górnik strzeli poniżej 1.5 goli @1.59 STS

Górnik – Zagłębie | Typ: Obie drużyny strzelą @1.82 STS

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK