Southampton – Brighton. Typy, kursy (14.03.2021)
14.03.2021

Niedzielę z Premier League zaczniemy od starcia z polskimi akcentami. Southampton zagra na własnym obiekcie z Brighton i będzie to na pewno bardzo ciekawe starcie w kontekście walki o utrzymanie w Premier League dla obu ekip. Bukmacherzy nie widzą zdecydowanego faworyta tego meczu, ale mimo wszystko większe szanse mają goście, którzy jednak przegrali swoje poprzednie trzy mecze w Premier League. Gospodarze jednak również nie znajdują się w idealnej formie, a dodatkowo mieli oni mniej czasu na przygotowanie się do tego starcia z Brighton. Zawodnicy Southampton grali w środku tygodnia z Manchesterem City i nie udało im się zdobyć chociażby punktu na tym trudnym terenie.

Southampton – Brighton zapowiedź (niedziela, 13:00)

Gospodarze dzisiejszego starcia mieli bardzo dobrą pierwszą część sezonu, ale w ostatnim czasie nie są w stanie zbliżyć się do tego poziomu na którym grali na początku rozgrywek. Jeszcze niedawno mogło się wydawać, że gospodarze dzisiejszego meczu będą walczyć o miejsce w czołowej dziesiątce Premier League, ale obecnie ekipa Jana Bednarka będzie walczyła o utrzymanie w Premier League. Dzisiejsze spotkanie jest więc dla Southampton bardzo ważne i na pewno gracze tej drużyny dadzą z siebie sto procent.

Goście dzisiejszego meczu wykorzystali już limit pecha w tym sezonie. Gracze Brighton powinni mieć zdecydowanie więcej punktów, ale są po prostu bardzo nieskuteczni i przez to tracą ogromną ilość oczek. Z tego właśnie powodu goście dzisiejszego starcia są bardzo blisko strefy spadkowej i w tym momencie muszą oni walczyć o utrzymanie w lidze i na pewno nie będzie to łatwe zadanie. Dzisiejsze starcie jest dla zawodników Brighton bardzo ważne, a tą ekipę stać na wygranie tego starcia, które zapowiada się bardzo ciekawie.

Southampton – Brighton kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Brighton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.60. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Southampton – Brighton, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.10. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.00.

Southampton – Brighton nasze typy

Gospodarze dzisiejszego spotkania w ostatnim czasie nie grają już na tak wysokim poziomie jak w pierwszej części tego sezonu i na pewno fani Southampton mogą zacząć się denerwować formą swoich ulubieńców. Lepszej atmosfery nie ma w ekipie gości, która podchodzi do 28. kolejki z takim samym dorobkiem punktowym jak osiemnaste Fulham. Gracze Brighton są teraz skupieni na walce o utrzymanie, ale trzeba przyznać, że ta ekipa w ostatnim czasie gra całkiem solidnie, ale brakuje skuteczności. Mimo wszystko dzisiaj spotkają się ekipy, które grają na bardzo podobnym poziomie i można spodziewać się wyrównanego spotkania, które powinno stać na wysokim poziomie.

Southampton – Brighton | Typ: Ward Prowse zaliczy asystę @5.00 BETFAN
Southampton – Brighton | Typ: Remis @3.10 BETFAN