Cagliari – Juventus. Typy, kursy (14.03.2021)

14.03.2021

Po rozczarowującym dwumeczu z Porto w Lidze Mistrzów, piłkarze Juventusu muszą skupić się na odrabianiu strat do Interu. W ramach 27. kolejki Serie A „Stara Dama” zmierzy się na wyjeździe z Cagliari. 

Cagliari – Juventus zapowiedź (niedziela, 18:00)

Zmiana trenera wyszła Cagliari na dobre. Zespół zanotował bowiem dwa zwycięstwa i jeden remis w trzech ostatnich meczach. Pozytywne wyniki pozwoliły Cagliari wyskoczyć (przynajmniej na chwilę) ze strefy spadkowej. Aktualnie zespół z Sardegna Arena ma dwa punkty przewagi nad Torino.

Wizja obrony mistrzostwa oddala się od Juventusu. Dziesięć punktów straty do tak grającego Interu wydaje się ogromną różnicą. Sytuację nieco poprawia fakt, iż piłkarze Andrei Pirlo rozegrali o jeden mecz mniej od Interu. Nawet przy ewentualnym zwycięstwie z Napoli, Juventus musi odrobić siedem punktów, co już na tym etapie sezonu jest bardzo trudnym zadaniem.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz piłkarze Cagliari rywalizowali z Juventusem 21 listopada. Zespół „Starej Damy” wygrał na własnym obiekcie 2:0.

Cagliari – Juventus kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Juventus. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.5. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 6.5.

Cagliari – Juventus typy

Juventus z pewnością będzie chciał zrekompensować się kibicom za niepowodzenie w Lidze Mistrzów. Choć Cagliari w ostatnim czasie zaliczyło pozytywne rezultaty, to w starciu ze „Starą Damą” trudno oczekiwać innego wyniku niż zwycięstwa turyńskiej ekipy.

Cagliari – Juventus | Typ: Juventus wygra i powyżej 1.5 bramki 1.72 @ LV BET 

Cagliari – Juventus | Typ: Juventus wygra do przerwy i cały mecz 2.2 @ LV BET